2023 m. vasario 2 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Savivaldybėje tarėsi dėl kelių tvarkymo

Šiandien rajono Savivaldybėje įvyko pasitarimas dėl valstybinių kelių tvarkymo žiemą. Šiam pasitarimui vadovavo rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas. Jame dalyvavo rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gediminas Gaidamavičius, Statybos ir urbanistikos skyriaus vedėjas Jonas Žusinas, AB „Kelių priežiÅ«ra“ padalinio Zarasuose vadovas Eugenijus Eltermanas.

 

Meras informavo, kad gauna gyventojų nusiskundimus dėl valstybinių kelių tvarkymo, valymo ir barstymo. Šiomis dienomis zarasiškiai, jų svečiai taip pat patyrė daug nepatogumų dėl duobių valstybiniuose keliuose. Dėl to vairuotojai buvo patekę ir į avarines situacijas.

 

Žmonės apie šiuos nesklandumus valstybiniuose keliuose tiesiogiai informuoja merą, rajono Savivaldybę, jiems reiškia ir pagrįstas pretenzijas, nors už valstybinių kelių valymą, remontą ir priežiÅ«rą yra atsakinga AB „Kelių priežiÅ«ra“.

 

Pasitarime buvo akcentuota, kad AB „Kelių priežiÅ«ra“ pagal sutartį su rajono Savivaldybės administracija atlieka taip pat vietinių kelių su asfalto danga duobių užtaisymą. Buvo nurodyta, kad įmonė šiuos darbus privalo atlikti operatyviai ir nuolat.

 

Pasitarime Eugenijus Eltermanas pripažino nurodytus trūkumus, pažadėjo, kad jo vadovaujami padalinio darbuotojai dės didesnes pastangas ir kelių priežiūra rajone gėrės.

 

Rajono Savivaldybės informacija

Nuotraukoje – pasitarimas Savivaldybėje rajono kelių tvarkymo

NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2023-01-20 12:50:41