2021 m. rugsėjo 27 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Savivaldybės meras dalyvavo Regionų forume

Savivaldybės meras dalyvavo Regionų forume

Vakar Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas kartu su kitais šalies savivaldybių merais dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotame Regionų forume 2021. Šis svarbus metinis renginys įvyko Prezidento rÅ«muose.

 

Regionų forumą organizavo Vidaus reikalų ministerija ir Lietuvos savivaldybių asociacija. Tradicinį, jau trečiąjį Regionų forumą atidarė Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda. Jis pažymėjo, kad šiemet viena pagrindinių Regionų forumo temų – savivaldybių finansinio savarankiškumo didinimas.

 

Sveikindamas į renginį susirinkusius Regionų forumo dalyvius, Prezidentas pažymėjo, kad Lietuvos ateitį didele dalimi lems tai, kaip į viršÅ³ stiebsis jos regionai. „Lietuva išties sėkminga gerovės valstybe taps tik remdamasi visų savo žmonių talentais ir gebėjimais. Tik augdama tolygiai, ji išvengs žymios gyventojų dalies socialinės atskirties ir skurdo“, – sakė šalies vadovas.


Forumo dalyvius taip pat pasveikino Vidaus reikalų ministerijos ministrė Agnė Bilotaitė ir Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius.

 

Regionų forumą sudarė dvi dalys. Pirmojoje dalyje buvo pagrindinės temos – žalioji transformacija ir savivaldos finansinio savarankiškumo stiprinimas. Pranešimus skaitė Aplinkos ministras Simonas Gentvilas, Vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius, Finansų ministrė Gintarė Skaistė. Diskusijoje taip pat dalyvavo ministerijų atstovai, savivaldybių merai bei ekspertai.
Antrojoje, oficialiojoje forumo dalyje dalyvavo Prezidentas Gitanas Nausėda, Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius ir parlamentinių partijų atstovai.

 

Pagrindinį forumo pranešimą „Memorandumo „Dėl glaudesnės centrinės ir vietos valdžios partnerystės siekiant stiprinti Lietuvos savivaldos savarankiškumą ir atsakomybę“ įgyvendinimo stebėsena“ skaitė Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius.
Dėl šio pranešimo įvyko parlamentinių partijų atstovų diskusija.

 

Mero patarėjas Petras Ivanovas
Nuotraukose – Regionų forumas PrezidentÅ«roje ir tradicinio renginio dalyviai Daukanto aikštėje.

 

Nuotraukos

Savivaldybės meras dalyvavo Regionų forume


Savivaldybės meras dalyvavo Regionų forumeZarasų rajono savivaldybė 2021-09-08 14:10:13
Koronavirusas
image
Laisvės angelas
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Tvarkau Zarasus
image
Tvarkau zarasus
Verta dėmesio
image
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?