2021 m. liepos 29 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Sėkmė nusišypsojo šešių mokyklų atstovams

Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) viktorinos nugalėtojų atrankos komisija jau išrinko 2020 m. spalio 5–18 dienomis vykusios tradicinės viktorinos „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą ir ne tik?“ nugalėtojus ir paskatinamųjų prizų laimėtojus. Nugalėtojais tapo 10 dalyvių, o paskatinamuosius prizus šÄ¯met laimėjo 20 mokinių, 5 pedagogai ir 2 visuomenės sveikatos specialistai.


Viktorinos nugalėtojais tapo gimnazistai iš Panevėžio Juozo Balčikonio, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus, Zarasų rajono Antazavės Juozo Gruodžio ir Panevėžio 5-osios gimnazijų. Paskatinamieji prizai skirti dviejų pastarųjų mokyklų, Rokiškio rajono Obelių ir Utenos rajono Užpalių gimnazijų mokiniams.


„Smagu, kad jaunų žmonių entuziazmas ir noras pasitikrinti žinias, išsiaiškinti daugiau apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD) nemažėja – šÄ¯met ir vėl daugiau kaip 300 mokinių iš 17 Panevėžio ir Utenos apskričių mokyklų (Panevėžio ir Visagino miestų, Panevėžio, Kupiškio, Rokiškio, AnykšÄių, Ignalinos, Utenos ir Zarasų rajonų savivaldybių) atsakė į internete organizuotos viktorinos klausimus. Itin aktyviai nebe pirmus metus viktorinoje dalyvavo Panevėžio 5-osios ir Zarasų rajono Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijų mokiniai. Iš pirmosios mokyklos sulaukta rekordinio 207 dalyvių skaičiaus“, – pastebi Panevėžio TLK Administravimo skyriaus vedėja Asta Levickienė ir džiaugiasi, kad Panevėžio TLK veiklos zonoje neabejotinai daugėja apie PSD žinančio jaunimo.


Geriausias žinias šiais metais pademonstravo Juozo Balčikonio gimnazijos abiturientė Greta AbakanavičiÅ«tė, surinkusi galimą maksimalų 34 taškų skaičių (atsiradus pasikeitimams dėl PSD Jungtinėje Karalystėje, vienas viktorinos klausimas nebuvo vertintas). Tik dviem taškais nuo jos atsiliko abiturientės iš Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos – Kamilė BartkevičiÅ«tė ir Augustina Zabukaitė, surinkusios po 32 taškus. Po 31 tašką pelnė Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos abiturientas Aldas Kirjanovas ir šios mokyklos III kl. gimnazistas Mykolas Dainys. Tos pačios gimnazijos II kl. mokinė Austėja Gaulytė ir Panevėžio 5-osios gimnazijos abiturientas Mantas Šulskus tarp nugalėtojų pateko surinkę po 30 taškų, antazaviškiai II kl. gimnazistai Neringa Galvydytė, Gitana Bagdonaitė ir Gabija Trainytė – po 29 ir atsakymus atsiuntę pirmiau už kitus, tiek pat taškų surinkusius viktorinos dalyvius. Sveikiname nugalėtojus!


Skelbiame dar 20 dalyvių, kurie po nugalėtojų teisingiausiai atsakė į klausimus, surinkę 29–27 taškus, ir tapo Panevėžio TLK paskatinamųjų prizų laimėtojais:


Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija:
II klasė – Martynas Nikitinas, Elinga Merkytė – (29 t.); Agnė Pavlovaitė, Ilvydė Ragėnaitė, Kajus Babkovas – (28 t.);
III klasė – Gabija Kuzmaitė, Deimantė ŠÄetilnikovaitė, Karolis Maldauskas, Julita Pieviškytė – (29 t.); Veronika Zelenkova – (27 t.);
IV klasė – Genadijus Vingelis (29 t.).


Panevėžio 5-oji gimnazija:
II klasė – Goda Tarvydaitė, Austėja Bagdonaitė, Klaidas Grinskis – (27 t.);
III klasė – Justina Petrauskaitė (29 t.); Laurita Bundzinskaitė, Ugnė Bukelytė, Aurelijus Sulikas – (27 t.).
 

Rokiškio r. Obelių gimnazija, II klasė – RÅ«ta Kolosovaitė (27 t.).


Utenos r. Užpalių gimnazija, IV klasė – Deimantė Janukėnaitė (27 t.).


Už aktyvų mokinių skatinimą dalyvauti viktorinoje ir aktyvų mokinių dalyvavimą joje (paskatinus dalyvavo didesnioji klasės dalis, bent keli dalyvavusieji tapo laimėtojais) padėkos raštai ir prizai taip pat skirti šiems pedagogams ir visuomenės sveikatos specialistams:
Danutei Jankauskienei, Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos matematikos mokytojai (visi 17 dalyvių tapo laimėtojais);
Jolitai Stankevičienei ir Editai Janulionienei, Panevėžio 5-osios gimnazijos informacinių technologijų mokytojoms;
Virginijai Dapkevičienei, Panevėžio 5-osios gimnazijos visuomenės sveikatos specialistei;
Ingai Kučnerienei, Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos anglų kalbos mokytojai;
Renatai Juškienei, Panevėžio r. Juozo Zikaro gimnazijos informacinių technologijų mokytojai;
Gabrielei Vainauskienei, Panevėžio r. Juozo Zikaro gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistei;
Jolantai Narkevičienei, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centro buhalterinės apskaitos mokytojai.


Nugalėtojams ir paskatintiems asmenims bus įteikti Panevėžio TLK direktoriaus padėkos raštai ir prizai. Viktorinos laimėtojų apdovanojimas pirmą kartą bus kitoks – dėl COVID-19 pandemijos ir saugant visų sveikatą, apdovanojimo renginio nei Panevėžio TLK, nei mokyklose nuspręsta neorganizuoti. Dėl prizų atsiėmimo su dalyviais bus susisiekta asmeniškai ar per mokyklas.


Kadangi šÄ¯met nebus organizuoti ir padėkos vizitai į mokyklas, iš kurių buvo daugiausia dalyvių, bet jie netapo laimėtojais, mokykloms – Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijai, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centrui ir Zarasų profesinei mokyklai – skirti padėkos raštai.


Panevėžio TLK dėkoja visiems viktorinos dalyviams už domėjimąsi PSD ir ligonių kasų veikla!


Viktorinoje per 9 metus iš viso dalyvavo 1857 mokiniai (2020 m. – 318, 2019 m. – 341, 2018 m. – 313, 2017 m. – 145, 2015 m. – 200, 2014 m. – 303, 2013 m. – 131, 2012 m. – 80, 2011 m. – 26). Iš jų laimėtojais tapo arba paskatinamuosius prizus laimėjo 242 viktorinos dalyviai.


Teisingi viktorinos atsakymai skelbiami interneto svetainėje www.paneveziotlk.lt (paspaudus reklamjuostę „Mokiniams skirta viktorina“).


Panevėžio teritorinė ligonių kasa


Ligonių kasos kviečia:
• Skaityti svarbiausias naujienas Facebook: https://goo.gl/ML8SqJ
• Pamatyti naujausias nuotraukas ;) Instagram: https://goo.gl/tXvpXr
• ŽiÅ«rėti išsamius ir linksmus vaizdo įrašus Youtube: https://goo.gl/BPBep2
• Sekti išskirtinius infografikus ir ne tik Flickr: https://goo.gl/Hsyhq4
RÅ«pimus klausimus galite pateikti el. paštu info@vlk.lt  arba ligonių kasų informacijos telefonu (8 5) 232 2222.
 

Nuotraukos
Švietimo ir kultūros skyrius 2020-11-19 15:19:54
Koronavirusas
image
Laisvės angelas
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Tvarkau Zarasus
image
Tvarkau zarasus
Verta dėmesio
image
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Koks pavadinimas, JÅ«sų manymu, labiausiai tiktų naujai kultÅ«rinės paskirties erdvei/statiniui Zaraso ežero saloje Zarasuose?