2020 m. birželio 3 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Sėkmė tarptautiniame konkurse

I-asis Oskaro Stroko tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas turėjo vykti Daugpilio universitete. Žymiam šio miesto pianistui ir kompozitoriui atminti. Savo jėgas išbandė net 144 dalyviai iš 6 pasaulio šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos.


Šiame konkurse Zarasų meno mokyklą atstovavo du mano mokiniai: Evita Jurevičiūtė 2 kl. ir Ovidijus Ponyčius 3 kl.

 


Konkurso sąlygos pasikeitė šalyje paskelbus karantiną. Dėl koronoviruso (COVID–19) plitimo grėsmės privalėjome likti namuose. Konkursantai savo dviejų kūrinių pasirodymus įrašinėjo į video ir siuntė komisijai. Tai buvo tikras išbandymas mokiniams, man, ir žinoma tėveliams. Mūsų bendras darbas vyko pasitelkiant visas šiuolaikines informacinių ir muzikinių technologijų galimybes. Į šį pasiruošimo konkursui sūkurį įsisuko sesės, broliai, mamos, tėčiai. Tačiau rimtą darbą ir priimtą visų mūsų iššūkį vainikavo graži pergalė.


Evita ir Ovidijus konkurse įvertinti III laipsnio diplomais ir medaliais! Dėkoju savo mokinių šeimų nariams už rūpestį ir atsakomybę, o ypač Evitos mamai Rasai bei Ovidijaus mamai Žanetai.


Tik bendro darbo dėka pasiektas gražus rezultatas.

 

JŪRATĖ STACEVIČIŪTĖ,
Zarasų meno mokyklos mokytoja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


Albinas Berdinskas 2020-05-07 14:29:13