2019 m. gegužės 21 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Skelbiamas Zarasų rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos projektų finansavimo konkursas. Paraiškos priimamos nuo 2019 m. balandžio 30 d. iki 2019 m. gegužės 29 d.

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Sėkmingai įgyvendintas bendruomeninis projektas Stelmužėje

Bendruomenė ,,Gurnapolis“ baigė sėkmingai įgyvendinti Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerijos finansuojamą   projektą ,,Viešosios erdvės Stelmužės kaime sutvarkymas ir pritaikymas bendruomeniniams poreikiams‘‘, kurio tikslas buvo Zarasų rajono Stelmužės kaime sukurti viešąją erdvę su įrengta infrastruktūra bendruomeniniams poreikiams tenkinti - organizuoti renginius, lauko sambūrius ir gyventojų poilsį.
 
Projekto įgyvendinimo metu Stelmužės kaime buvo sukurta 4,15 a vieša erdvė bendruomeniams poreikiams tenkinti – organizuoti ir stebėti renginius, dalyvauti lauko sambūriuose ir vykdyti gyventojų poilsį/užimtumą. Viešoje erdvėje buvo įrengta/sukurta nauja viešos erdvės infrastruktūra: 1 vaikų žaidimo aikštelė, 1 pavėsinė su 2 komplektais lauko stalų ir suolais, 3 komplektai lauko stalų su suolais, 2 šiukšliadėžės.
 
Įrengus viešos erdvės infrastruktūrą, ši vieta tapo patrauklesnė vietos ir atstovaujamų kaimų gyventojams ir Stelmužės ąžuolo lankytojams, čia laisvalaikį jau praleidžia šeimos su mažais vaikais, jaunimas, kiti vietos gyventojai, bendruomenės nariai turi pukią vietą lauko sambūriams, renginiams stebėti.
 
Sukurta vieša erdvė atvira ir viešai prieinama visiems gyventojams, bei visų socialinių ir amžiaus grupių gyventojų vykdomai veiklai, vietovės lankytojams. ,,Apylinkių gyventojus kviečiame burtis ir aktyviai dalyvauti bendruomenės veikloje, padėti organizuoti vietos renginius bei lauko sambūrius“ – minėjo bendruomenės pirmininkas A. Mikutavičius. 

2018-09-24 13:19:46