2024 m. liepos 17 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Sėkmingas turnyras Baltarusijoje

2014 m. rugpjūčio pradžioje Vitebske vyko trijų kaimyninių šalių – Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regionų vaikų, merginų ir vaikinų, futbolo turnyras. Ypač sėkmingai jame pasirodė Dusetų „Ainių“ merginų futbolo komanda.
 
Pirmąją dieną po ilgos ir varginančios kelionės alinančioje popiečio kaitroje susitikome su silpniausia turnyro dalyve Rezeknės komanda iš Latvijos. Žaisti teko ant dirbtinės dangos. Nepaisant visko, merginos žaidė gerai ir nesunkiai (žiÅ«rint į rezultatą) nugalėjo 12:0. Varžovės vos keletą kartų smÅ«giavo mÅ«sų vartų link.
 
Kitą dieną priešpiet, bet saulei jau gerokai šildant, susigrÅ«mėm su šeimininkių komanda Vitebsko „Dvina“. Pasisekė įmušti greitą įvartį ir priešininkės ėmė spausti dusetiškes po visą aikštę. Karštis neleido demonstruoti greito žaidimo, visos žaidėjos judėjo sunkiai (po varžybų viena prasitarė: atrodė, kad numirsiu). Baltarusės bepuldamos suteikė daugiau laisvės mÅ«sų puolėjoms prie savo vartų ir „Ainių“ merginos tuo pasinaudojo: įmušÄ— dar keturis įvarčius. Tiesa, vieną praleido. Tad nugalėjom 5:1.
 
Po pietų turėjome laisvą laiką, tad apžiÅ«rėjome miestą, užsukome į parduotuves ir kavines. Vakare aplankėm centrinę aikštę, pažiÅ«rėjom į fontanus, pasivėžinom paspirtukais ir grįžome į gyvenamąją vietą. Buvome pavargę.
 
Trečiosios rungtynės prieš Daugpilio merginas nebebuvo tokios svarbios, bet laimėti visada norisi - iš principo. Karštis ir nuovargis pakirto mÅ«sų žaidėjas, atrodė, kad jos žaidžia puse savo turimų galimybių. Pirmas kėlinys jau visai ėjo į pabaigą, kai pavyko įmušti pirmąjį įvartį. Tuo pačiu pasisekė patiems jo nepraleisti. Varžovės buvo vyresnės ir žaidė grubiai: vos pabėgus mÅ«sų žaidėjai - ją griaudavo. Ir tai kartojosi nuolat. Bet antrame kėlinyje viskas ėjosi linksmiau, jau lyg ir be vargo įmušÄ—m dar keturis įvarčius ir nugalėjom 5:0.
 
Laimėjom turnyrą, gavom taurę, medalius ir namo. Visos mergaitės sužaidė puikiai.
 
Nuotraukoje: stovi iš kairės – treneris Rimas Vaitukaitis, Adelė Vaitukaitytė, Karolina Kolesnikovaitė, Neila Sventickytė, Liucija Vaitukaitytė, Emilija Kaselytė, priklaupusios iš kairės – Dovilė MorkÅ«naitė, Goda UrbonavičiÅ«tė, Miglė Sribikaitė, Erika Busevičūtė.
 
Informaciją parengė treneris Rimas Vaitukaitis
 
Zarasų rajono savivaldybė nuoširdžiai sveikina su dar viena pelnyta pergale turnyro nugalėtojas, Dusetų ,,Ainių“ merginų futbolo komandos nares. Dėkojame komandai ir jos treneriui Rimui Vaitukaičiui už puikų tarptautinį Dusetų ir Zarasų rajono reprezentavimą. Linkime ir ateityje Dusetoms ir savo kraštui dovanoti ne vieną pergalingą susitikimą ar turnyrą!
 
Zarasų rajono savivaldybė
 
NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2014-09-02 17:48:13
MERĖ
Balsavimas už dalyvaujamojo biudžeto projekto idėjas
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?