2020 m. rugpjūčio 5 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Seminaras-susitikimas ,,Ugdymo įstaigų dialogas su socialiniais partneriais. Zarasų krašto ir Panevėžio rajono ugdymo įstaigų patirtis“

Birželio 6-7 dienomis Zarasų rajone viešėjo Panevėžio rajono Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistai, švietimo įstaigų vadovai, vadovaujami Panevėžio rajono savivaldybės mero Povilo Žagunio. Susitikimo metu dalintasi gerąja patirtimi socialinio bendradarbiavimo, kokybiškų paslaugų teikimo, socialinių partnerių ryšių stiprinimo, neformaliojo vaikų ir suaugusiųjų švietimo, edukacinių ir viešųjų erdvių pritaikymo ugdomosios veiklos organizavimui ir kitais aktualiais veiksmingos švietimo sistemos funkcionavimo klausimais.
 
Seminaro-susitikimo dalyvius sveikino Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, rajono Savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas Stanislovas Kaulavičius. 
 
Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas supažindino svečius su į mokinio gerovę orientuotos mokyklos kūrimu Zarasų rajone, pagrindinio ugdymo ir valstybinių egzaminų mokinių pasiekimais.
 
Svečiai lankėsi Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, dalyvavo edukacinėje programoje ,,Zaraso ežero šlaitai ir pakrančių vaizdai“, vyko į pažintinę ekskursiją į Šlyninkos vandens malūną, viešėjo Kultūros centre Dusetų dailės galerijoje, kur aptarė mokyklos ir kultūros centro bendradarbiavimo galimybes, Sartų regioninio parko lankytojų centre domėjosi mokinių gamtos pažinimo ugdymu, Zarasų krašto muziejaus Amatų centre Antazavės dvare susipažino su neformaliojo vaikų ir suaugusiųjų švietimo įvairove, Antazavės vaikų globos namuose – su ugdytinių laisvalaikio organizavimu, o Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijoje žavėjosi edukacinėmis erdvėmis ir jų panaudojimu ugdymo(si) procese.
 
Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus informacija
Nuotraukos
Švietimo ir kultūros skyrius 2017-06-07 16:45:55