2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Šiandien Zarasų Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje vyks unikalus chorinės muzikos koncertas

Berniukų ir jaunimo chorinė studija įkurta 1992 m., kurioje dainuoja apie 400 berniukų ir jaunuolių. Jos įkūrėjas ir studijos meno vadovas yra M. I. Glinkos choro kolegijos ir Sankt Peterburgo konservatorijos absolventas – Vadimas Aleksandrovičius Pčelkinas – nusipelnęs Rusijos Federacijos kultūros darbuotojas; visos Rusijos chorinės draugijos steigėjas ir prezidiumo narys; Sankt Peterburgo koncertinių darbuotojų sąjungos valdybos narys.

 

Sankt Peterburgo koncertiniame berniukų ir jaunuolių chore dainuoja 150 dainininkų. Gausus kolektyvo repertuaras apima pasaulietinius ir religinius įvairių kūrybinių krypčių bei epochų muzikos kūrinius. Kiekvienais metais choras dovanoja klausytojams per 50 koncertų garsiausiose koncertų salėse ne tik Sankt Peterburge, bet ir visoje Rusijoje bei koncertiniuose turuose Europoje. Tokios išvykos leidžia berniukams ir jaunuoliams pamatyti pasaulį, gauti praktinę galimybę išmokti užsienio kalbų, susipažinti su skirtingų šalių ir tautų kultūra. Choras aplankė Austriją, Didžiąją Britaniją, Šveicariją, Prancūziją, Italiją, Lenkiją, Liuksemburgą, Vokietiją, o šių metų spalio 4 d. Sankt Peterburgo berniukų ir jaunuolių choras svečiuosis ir Lietuvoje, Zarasų bažnyčioje.

 

Tad nuoširdžiai visus kviečiame į unikalų, profesionalaus muzikinio lygio chorinės muzikos koncertą – spalio 4 d. 19.00 val. Zarasų Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje.

Nuotraukos
Svetlana Veikšrienė 2019-10-04 14:51:59