Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Informacija
Naujiena
zrs

Sidabro medaliai – Zarasų sporto centro rankininkams

Gegužės pradžioje Molėtuose vyko 2014 – 2015 m. Lietuvos vaikų U-13 rankinio pirmenybių finalinės varžybos.

Zarasų sporto centro rankininkai iškovojo teisę dalyvauti šiose varžybose. Medalių dalybose dalyvavo Panevėžio KKSC, Varėnos sporto mokyklos, Molėtų sporto centro ir Zarasų sporto centro berniukų komandos. Mergaičių grupėje finalinėse varžybose dalyvavo Alytaus sporto ir rekreacijos centro, Panevėžio KKSC, Kauno rajono sporto mokyklos, Klaipėdos „Viesulo“ sporto mokyklos komandos.

Pirmąją dieną Zarasų sporto centro rankininkai žaidė su Varėnos SM auklėtiniais ir juos nugalėjo 20:16. Antrosios rungtynės žaistos su aikštelės šeimininkais. Molėtiškiams apmaudžiai pralaimėta minimaliu skirtumu 18:19. Paskutiniąją dieną Zarasų sporto centro sportininkai žaidė su Panevėžio KKSC rankininkais ir jiems pralaimėjo 15:26. Panevėžiečiai tapo respublikos čempionais, Zarasų sporto centro komanda laimėjo bronzos medalius, varėniškiai liko treti, o molėtiškiai turėjo tenkintis ketvirta vieta. Mergaitės vietas pasidalino sekančiai: pirma – Kauno r. SM komanda, antros – Klaipėdos „Viesulo“ sporto mokyklos mergaitės, trečios – alytiškės. Be medalių liko Panevėžio KKSC sportininkės.

Naudingiausiu Zarasų sporto centro komandos žaidėju pripažintas Rokas Žiliukas. Specialiu Lietuvos rankinio federacijos partnerių „Savaitė“ prizu apdovanotas geriausias sezono vartininkas Aleksas Ragauskas.

Sveikiname sidabro medalių laimėtojus!

Nuotraukoje: komandos trenerė Daiva Kaladinskienė, V. Melnikas, D. Artemjevas, A. Deksnys, E. Laurikėnas, J. Vitkūnas, R. Žiliukas, M. Šedys, Lietuvos rankinio federacijos generalinis sekretorius Miglius Astrauskas.
A. Sinkevičius, E. Vadišius, E. Bertašius, A. Ragauskas, E. Manačinas, I. Griškevič.