2020 m. liepos 13 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

„Širdies ir kraujagyslių ligų, cukrinio diabeto rizikos veiksniai, komplikacijos, sveikatos rodiklių supratimas“

Šių metų lapkričio 27 dieną, įvyko paskutinis užsiėmimas pagal Specializuotą širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupės sveikatos stiprinimo programą“.
 
Užsiėmimo tikslas – širdies ir kraujagyslių ligų, cukrinio diabeto rizikos veiksniai, komplikacijos, sveikatos rodiklių supratimas. Užsiėmimą vedė gydytoja kardiologė Janina Oznanskienė. Susitikimo metu gydytoja papasakojo apie pagrindinius širdies ir kraujagyslių ligų rizikos veiksnius, lemiančius šių ligų išsivytimą, yra rūkymas, padidėjęs arterinis kraujo spaudimas, padidėjusi cholesterolio koncentracija kraujyje, II tipo cukrinis diabetas, netaisyklinga mityba, mažas fizinis aktyvumas, antsvoris, nutukimas, piktnaudžiavimas alkoholiu ir psichinis bei socialinis stresas.
 
Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras dėkoja gydytojai kardiologei Janinai Oznanskienei ir visiems dalyviams už aktyvų dalyvavimą ir bendradarbiavimą.
 
Mums rūpi Jūsų sveikata!
 
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Svetlana Vilkauskienė
Nuotraukos


2017-11-30 15:16:07