2024 m. gegužės 18 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Skelbiamas Socialinių dirbtuvių projekto Zarasų rajono savivaldybėje partnerių atrankos konkursas

Zarasų rajono savivaldybės administracija siekdama įgyvendinti Projektą „Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomeninių paslaugų Vidurio ir vakarų Lietuvos regione“ (toliau – Projektas), skelbia socialinių dirbtuvių paslaugų Zarasų rajono savivaldybėje partnerio atrankos konkursą.

Preliminari planuojama Projekto pradžia – 2024 m. vasario 1 d.
 
Socialinių dirbtuvių paslaugos Projekte vykdymo trukmė – iki 2025 m. gruodžio 31 d.
 
Organizuojamo konkurso tikslas – atrinkti projekto vieną socialinių dirbtuvių partnerį, kuris Projekto įgyvendinimo laikotarpiu, bet ne trumpiau kaip iki 2025 m. gruodžio 31 d. teiks Socialinių dirbtuvių paslaugas Zarasų savivaldybėje. Tikslas – ugdyti darbingo amžiaus asmenų, turinčių intelekto ir (ar) psichikos negalią, socialinius ir darbinius įgÅ«džius, skatinti jų savarankiškumą ir gyvenimą bendruomenėje ir, atsižvelgiant į asmenų individualius poreikius, užimtumą atviroje darbo rinkoje.
 
Finansuojamos paslaugos:
1.   Socialinėse dirbtuvėse, pasitelkiant socialinio darbuotojo, individualios priežiÅ«ros specialisto, užimtumo specialisto (prekių gamybos ar paslaugų teikimo meistro) ir rinkodaros specialisto komandos pagalbą, ugdyti, palaikyti ir (ar) atkurti psichikos ir (ar) intelekto negalią turinčių asmenų socialinius ir darbinius įgÅ«džius;
2.   Ugdyti asmenų, turinčių intelekto ir (ar) psichikos negalią savarankiškumą ir gyvenimo bendruomenėje įgÅ«džius bei, atsižvelgiant į jų individualius poreikius, rengti atvirai darbo rinkai;
3.   Socialinėse dirbtuvėse sukuriama produkciją realizuoti ar paslaugas teikti šalies ir/ar užsienio šalių prekių ir paslaugų rinkoje.
 
Reikalavimai socialinių dirbtuvių paslaugos teikimui:
  • Pareiškėjas turi turėti patalpas, bÅ«tiną įrangą ir priemones planuojamai paslaugai teikti;
  • Socialinių dirbtuvių paslaugos negali bÅ«ti teikiamos stacionarios socialinės globos įstaigos teritorijoje, asmens namuose arba darbas negali bÅ«ti atliekamas ir veikla vystoma nuotoliniu bÅ«du (išskyrus atvejus kai paskelbta ekstremali situacija ir veiklos vykdyti negalima kontaktiniu bÅ«du);
  • Socialinėse dirbtuvėse paslaugą turi suteikti ne mažiau kaip 10 unikalių asmenų. Asmenims teikiamos darbinio užimtumo ir savarankiškumo ugdymo paslaugos gali bÅ«ti teikiamos skirtingose vietose. Vienu metu socialinėse dirbtuvėse paslaugas gauti privalo ne mažiau kaip 8 asmenys.
Partnerių atrankoje gali dalyvauti: nevyriausybinės organizacijos, kaip tai apibrėžta Lietuvos Respublikos nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatyme; valstybės ir savivaldybių biudžetinės įstaigos; kiti viešieji juridiniai asmenys; privatieji juridiniai asmenys.
 
Paraiškų priėmimo pradžia ir pabaiga Nustatytos formos paraiškos, projekto įgyvendinimo sąmatos (toliau – Paraiška) ir Pareiškėjo atitikties deklaracijos su pridedamais dokumentais priimamos nuo 2023 m. rugsėjo 20 d. iki 2023 m. spalio 18 d.
 
Paraiška ir dokumentai turi bÅ«ti teikiami:
Siųsti vienu el. laišku: [email protected]  naudojant specialias didelės apimties byloms siųsti pritaikytas programas. Laiško temos laukelyje nurodant – Projekto socialinių dirbtuvių partnerių atrankos Zarasų rajono savivaldybėje konkursui.
 
Informavimas ir konsultavimas su konkursu ir paraiškų teikimu susijusiais klausimais
Informacija pareiškėjams teikiama darbo dienomis, nuo 8.00 val. iki 17.00 val., penktadieniais nuo 8.00 val. iki 15.45 val., iki paskutinės paraiškų pateikimo dienos 17.00 val. Lietuvos Respublikos laiku.
 
Konsultacijos pareiškėjams su konkursu susijusiais klausimais teikiamos tel. (8 385) 54332,
el. paštu  [email protected]
 
 
 
Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus birželio 29 d. įsakymas Nr. V-58 „Dėl projekto „Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomeninių paslaugų Sostinės regione, Vidurio ir vakarų Lietuvos regione“ socialinių dirbtuvių paslaugos partnerių atrankos tvarkos aprašo ir socialinių dirbtuvių paslaugos teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.
 
Zarasų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus informacija

Zarasų rajono savivaldybė 2023-10-03 11:31:28
MERĖ
Darbas jaunimui vasarą
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?