2022 m. gruodžio 2 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Skriskite, tik pasiimkite ir... parašiutą

Jurgita BAGDANAVIČIŪTĖ
 Jurgita BAGDANAVIČIŪTĖ, pelniusi nominaciją „Už labai gerą mokymąsi ir sėkmingą dalyvavimą olimpiadose bei konkursuose“:
 Pirmiausia, labai dėkoju už sveikinimus. Na, o dėl nominacijos... Tikėjausi gauti padėką už gerą mokymąsi, bet tikrai nesitikėjau, jog man skirs nominaciją. Pasirodo, kad kai kurie draugai tai jau žinojo, bet tylėjo iki paskutinės akimirkos – tai slapukai. Išgirdusi savo pavardę ir užlipusi į sceną buvau labai sutrikusi, bet jaučiausi gerai. Smagu, kad draugai bei tėvai taip pat nuoširdžiai džiaugėsi.
BÅ«simiesiems abiturientams linkiu visur visur dalyvauti, nebijoti išbandyti save ir parodyti kitiems, ką sugeba. Ir man reikėjo daug padirbėti, bet jėgų užteko viskam: ir olimpiadoms, ir įvairiems projektams, nes daug padėjo draugai ir, žinoma, mokytojai. Naudodamasi proga norėčiau padėkoti mokytojai Gitanai Vasalauskienei – ji mus visur kviesdavo ir skatindavo  dalyvauti, padėdavo, pati atiduodama daug jėgų. Tuo pačiu dėkoju ir savo geriausiai draugei už begalinį palaikymą.
Augustė GAIDYTĖ, apdovanota nominacija „Už meninius, kÅ«rybinius gebėjimus ir sėkmingą organizacinę veiklą“:
 Nominacijos tikėjausi, nors nebuvau tikra ją gausianti. Žinoma, kad ja džiaugiuosi. Dar labai džiaugiuosi už klasę – iš šešių nominantų net keturi yra mÅ«sų klasės mokiniai. Ir ne be reikalo – turėjome šaunią auklėtoją Jeleną  Maskalenko, kuri mus nuo penktos klasės vienijo ir skatino visada siekti ir daryti daugiau negu reikia.
Esu dėkinga visiems mokytojams: ir tiems, kurie vertė, ragino, net kuolu pagrasindami, mane mokytis; ir tiems, kurie skatino, pritarė mano kÅ«rybiniams sumanymams, siekimams – visi jie nuostabÅ«s ir aš juos labai gerbiu. Esu dėkinga savo nuostabiems draugams, kurie mane visada palaikė ir palaiko, kurie ir dabar ragina mane daryti tai, ką geriausiai sugebu, kas eina iš „dÅ«šios“ – girdi, mano vieta ant scenos, ir niekur kitur. Ir aš mielai jais tikiu, nes labiausiai to noriu ir pati. Meno edukologija, teatras, muzika – tai, manau, man.
Ar verta mokykloje bÅ«ti aktyviam, nes galbÅ«t nuo to nukenčia mokslai? Manau, kad nukenčia tik tuo atveju, kai pats nenori mokytis, o kai nori – surandi laiko viskam.  
Patricija LEONOVAITĖ, pelniusi nominaciją „Už sėkmingą kÅ«rybinę bei projektinę veiklą bei labai gerą mokymąsi“:
 Tą dieną atėjusi į gimnaziją nė negalvojau apie apdovanojimus ar padėkas. Diena ir taip buvo nepaprasta – netrukus turėjo nuskambėti Paskutinis skambutis... Tai ženklas, kad nuo šiandien tavęs mokykloje jau niekas nelaiko. Skambutis, kuris prieš dvylika metų žymėjo mokyklos pradžią, o dabar tarsi šauklys skelbia kitą gyvenimo etapą. Bet kai paklausėt, ar tikėjausi apdovanojimo, tai manau, kad širdies gilumoje visgi tikėjausi, nors didelių vilčių neturėjau – juk ir gimnazijoje, ir mÅ«sų klasėje daug gabių mokinių, kurie verti apdovanojimų.
Aišku, kad džiaugiuosi. Jaučiuosi puikiai, kad mano darbas per visus tuos metus mokykloje buvo pastebėtas ir įvertintas. Tai kartu ir stimulas siekti vis kažko daugiau, nes šis įvertinimas – lyg kažkoks pamatas ateities siekimams ir veiklai.   
Gina SKUSEVIČIŪTĖ, pelniusi nominaciją „Už labai gerą sistemingą mokymąsi ir sėkmingą projektinę veiklą“: 
 Kažkaip jau buvo žinoma, kad nominacijas iš mÅ«sų klasės gaus keturi mokiniai, ir nors buvo neaišku, nei  kas, nei už ką, bet tikėjausi, jog bÅ«siu viena iš jų. Sužinojusi, kad ji man išties skirta, labai nudžiugau, bet per daug to nesureikšminu – manau, jog čia ne toks jau svarbus dalykas. Mano manymu, gavau ją pelnytai, nes stengiausi, sistemingai ir atkakliai mokiausi. Žinoma, mokiausi sau ir dėl savęs, bet visgi... Nebedaug jau tokių besistengiančių...
Igoris ZUJEVAS, apdovanotas nominacija „Už literatÅ«rinius gebėjimus ir kÅ«rybines iniciatyvas“:
 Kad už aktyvią veiklą bÅ«siu kažkaip įvertintas, galbÅ«t gausiu padėkos raštą – tikėjausi, tik nemaniau, jog tai bus viena iš svarbiausių nominacijų. Man iš tiesų tai buvo netikėta. Manau, kad  kiekvienas  vienaip ar kitaip vertas nominacijos, bet aš kukliai (kol niekas nemato) pasigirsiu – ne šiaip sau auksas brangakmenis, o saulė gęsta vakarais... Gal tikrai esu tos nominacijos vertas.
Kai išgirdau savo pavardę, kaip visada tokiomis akimirkomis pradėjo drebėti rankos (man visada bÅ«nant scenoje taip, o čia visgi svarbus apdovanojimas...). Buvo neapsakomai gera žiÅ«rėti į džiugesio pilnas mokytojų akis, plojančius bendraklasius, iš laimės verkiančią mamą. Nesugraudino, bet jausmas nepakartojamas!
BÅ«simiesiems abiturientams  noriu pasakyti, kad kiekvieno žmogaus gyvenimo kelyje visada atsiras piktų, pavydinčių ir pikta linkinčių ,,parazitų“. Neneigsiu, ir man teko ne vieną tokį sutikti. Svarbu tikėti savo jėgomis ir nenuvertinti savęs. Turėti aiškią ateities viziją, visada siekti savo tikslo. O visa kita atsiras savaime. BÅ«ti egoistu sveiko proto ribose, man regis, dar niekam nepakenkė.
Ši nominacija – puiki paskata augti toliau, siekti didesnių užmojų, ieškoti savęs toliau, kol pagaliau rasiu.
Dėkojame mÅ«sų pašnekovams, kad įtempto egzaminų maratono metu rado laiko su mumis pabendrauti, jiems bei visiems abiturientams linkime kuo didžiausios sėkmės. Aukite! Lėkite! Kilkite! Skriskite! Tik, anot gimnazijos direktoriaus Rimanto Bikulčiaus, dėl viso ko nepamirškite pasiimti parašiuto, nes gyvenimo ranka ne visada tik kelianti... 
Nominantus kalbino Eimantė PETRAUSKAITĖ, Eglė SADAUSKAITĖ, Gedmintė DIMITREVIČIŪTĖ, Vaidas EITMINAVIČIUS ir Agnė BUROKAITĖ.
Nuotraukos Vasilijaus KUKONENKOS ir iš asmeninių pašnekovų albumų. 
 
Nuotraukos

Jurgita BAGDANAVIČIŪTĖ


Patricija LEONOVAITĖ


Augustė GAIDYTĖ


Gina SKUSEVIČIŪTĖ


Igoris ZUJEVASEimantė Petrauskaitė 2011-06-09 12:11:28
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?