2020 m. gegužės 28 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Šokio sūkuryje

2014 m. lapkričio 23 d. Zarasų žemės ūkio mokyklos salėje vykusiose pirmosiose tarptautinėse sportinių šokių varžybose ,,Zarasų taurė 2014“ dalyvavo 314 sportininkų, pristačiusių 19 Lietuvos ir Latvijos klubų: ,,Domino“, ,,Magija“, ,,Azalija“, ,,Žiburėliai“, ,,Boginiča DS“, ,,Rid rito“, ,,Bonus“, ,,Svaja“, ,,Rumba“, ,,Zamgalite“, ,,Šokių sostinė“, ,,Alemana“, ,,Verpetas“, ,,Saulcarite“, ,,Bada studio“, ,,Reveransas“, ,,Kandela“, ,,Vijūnas“ ir ,,Vivat“ iš Zarasų, Molėtų, Švenčionėlių, Utenos, Visagino, Elektrėnų, Daugpilio, Panevėžio, Jonavos, Kauno, Vilniaus, Anykščių ir Klaipėdos. Zarasų šokių studiją ,,Domino“ (vadovai Augustė Grinytė-Razmė ir Vytenis Jackūnas) atstovavo 56 jos šokėjai.
 
Varžybų teisėjai: vyriausias teisėjas nusipelnęs sportinių šokių treneris V. Visockas (Vilnius), M. Prūsaitis (Elektrėnai), O. Zacharniov (Latvija), J. Vaškevičiūtė (Kaunas), A. Kandelis (Vilnius), S. Bilevičienė (Anykščiai), A. Bajor (Vilnius), S. Jafimenka (Jonava), A. Svešnikovas (Vilnius), O. Michailova (Latvija), A. Boginič (Latvija), J. Žemaitytė (Panevėžys).
 
Konkursinę programą sudarė aštuoni šokiai  - keturi standartiniai (Lėtas valsas, Tango, Vienos valsas ir Kvikstepas) ir Lotynų Amerikos (Samba, Čia Čia Čia, Rumba ir Džaivas)
 
Susirinkę į Zarasuose vykusias varžybas sportininkų tėveliai, treneriai ir žiūrovai turėjo galimybę pasimėgauti ryškiais ir uždegančiais šokėjų porų pasirodymais – ir tie, kurie sportinėse varžybose dalyvavo jau ne pirmą kartą, ir pradedantys šokti mažiausieji juose buvo aktyvūs ir kovingi. Stebėję varžybas tikrai sutiks – jų puošmena tapo pačių mažiausių pasirodymai: jau patirtį turintiems šokėjams auga derama pamaina, nes būtent tokia mintis ateidavo į galvą stebint mažiausius.
 
Zarasų rajono savivaldybės meras Arvydas Steponavičius visiems varžybų dalyviams linkėjo tvirtų šokių žingsnelių: ,,Netiesa, kad Lietuva sensta, juk žiūrint į jaunus sportininkus tuo patiki negali – ji jaunėja ir vis gražėja“, - sakė rajono vadovas.
 
,,Sveikinu visus susirinkusius ir linkiu nepamirštamų emocijų žiūrovams, geros kloties dalyviams ir sėkmės tėveliams, kurie šiandien ypatingai jaudinasi už savo atžalas“, - sveikindamas  susirinkusius sakė Zarasų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Nikolajus Gusevas.
 
,,Džiaugiuosi, aktyvių ,,Domino“ klubo vadovų surengta zarasiškiams spalvinga švente, o kaip rajono Savivaldybės administracijos vadovas, kad galėjome prisidėti prie šio gražaus reginio organizavimo“, -  sakė Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius Ramūnas Keršys.
 
Tikime, kad visomis Vaivos juostos spalvomis ir jaunyste žavėjęs reginys paskatins susidomėjimą sportiniais šokiais Zarasų rajone ir vis daugiau jaunųjų zarasiškių ,,užkrės“ gera žvalumo bei sportinio azarto forma. Diena, pulsavusi meilės šokio Rumbos ritmais, grakščiu Vienos valsu, ekspresyviuoju Tango bei kitų standartinių ir Lotynų Amerikos šokių temperamentu, ant šokių parketo vyravusia ypatinga nuotaika, sukūrė nepaprastą atmosferą ne tik žiūrovams, bet ir patiems šokėjams.
 
Tarptautinės sportinių šokių varžybos ,,Zarasų taurė 2014“ – tapo ryškiu bei įsimintinu reginiu ir tikra švente! Mažiausiųjų dalyvių žingsnelių trapumas bei jų pastangos ir jau patirtį turinčių šokėjų temperamentas nepaliko nei abejingų, nei abejojančių, kad tokias varžybas Zarasuose reikia organizuoti kasmet.
 
Geriausi Zarasų šokių studijos ,,Domino“ varžybų pasiekimai:
 
Vaikai 1E2 -  pirmąsias vietas ir taures iškovojo Gustinas Keleberda ir Neda Novičenko, Ignas Zakarauskas ir Kristina Kazakevičiūtė.
 
Vaikai 3 E3 - Dovydas Pošius ir Goda Gaulytė.
Vaikai 4 E3 - Artiom Krivošejev ir Vakarė Šablinskaitė bei Miglė Sinicaitė.
 
Vaikai 5 E4 - Artiom Krivošejev ir Vakarė Šablinskaitė, Vilius Kraujalis ir Algintė Kavarskaitė.
 
Kvalifikacinių grupių finalistai:
 
Jaunučiai 1E4 - Vilius Kraujalis ir Algintė Kavarskaitė (1 vieta).
 
Jaunučiai 2 E4 - Pijus Vaitonis ir Ugnė Naujokaitytė (1 vieta).
 
Jaunučiai 2 E6 - Rokas Kraucevičius ir Beata Savčiuk (2 vieta), Gerdas Prakapavičius ir Šarūnė Šablinskaitė (3 vieta).
 
Jauniai 1 E4 - Nikita Zimin ir Ugnė Lamanauskaitė (3 vieta).
 
Jaunimas+Suaugę D LA - Deividas Guogis ir Reda Mikutavičiūtė (1 vieta), Lukas Bardinskas ir Ugnė Aleksandravičiūtė (2 vieta).
 
Nuoširdžiai dėkojame vykusių pirmųjų tarptautinių sportinių šokių varžybų ,,Zarasų taurė 2014“ organizatoriams, teisėjams, rėmėjams, visiems dalyviams ir jų tėveliams, sportininkų treneriams, žiūrovams.
 
Mieli sportininkai - tegul jums nuolat bus pergalingas parketas bei neapleidžia tikslas šokiu, grakštumu ir ekspresija tobulinti save ir puošti aplinką.
 
Mieli treneriai ir šokėjų tėveliai - tegul džiugina gausūs sportiniai pasiekimai ir vis tobulėjantys šokių žingsniai!
 
Mieli varžybų organizatoriai ir rėmėjai – tegul neišsenka ryžtas ir noras daryti darbus, kurie nepalieka abejingų.
 
Varžybų rėmėjai ir partneriai:
 
Zarasų rajono savivaldybės administracija,
 
Zarasų rajono savivaldybės kultūros centras,
 
UAB ,,Zarasų šilas“,
 
UAB ,,Zarasų kraštas“.
 
Nuotraukos Vitalijaus Ščerbakovo.
 
Zarasų rajono savivaldybės informacija
 
____________________________________________________________
Draudžiama zarasai.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio zarasai.lt sutikimo, o jei sutikimas bus gautas, būtina nurodyti zarasai.lt kaip informacijos šaltinį ir aktyvuoti nuorodą į jį 

Zarasų rajono savivaldybė 2014-11-24 10:00:53