2024 m. balandžio 15 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Šokio sūkuryje

2014 m. lapkričio 23 d. Zarasų žemės Å«kio mokyklos salėje vykusiose pirmosiose tarptautinėse sportinių šokių varžybose ,,Zarasų taurė 2014“ dalyvavo 314 sportininkų, pristačiusių 19 Lietuvos ir Latvijos klubų: ,,Domino“, ,,Magija“, ,,Azalija“, ,,Žiburėliai“, ,,Boginiča DS“, ,,Rid rito“, ,,Bonus“, ,,Svaja“, ,,Rumba“, ,,Zamgalite“, ,,Šokių sostinė“, ,,Alemana“, ,,Verpetas“, ,,Saulcarite“, ,,Bada studio“, ,,Reveransas“, ,,Kandela“, ,,VijÅ«nas“ ir ,,Vivat“ iš Zarasų, Molėtų, Švenčionėlių, Utenos, Visagino, Elektrėnų, Daugpilio, Panevėžio, Jonavos, Kauno, Vilniaus, AnykšÄių ir Klaipėdos. Zarasų šokių studiją ,,Domino“ (vadovai Augustė Grinytė-Razmė ir Vytenis JackÅ«nas) atstovavo 56 jos šokėjai.
 
Varžybų teisėjai: vyriausias teisėjas nusipelnęs sportinių šokių treneris V. Visockas (Vilnius), M. PrÅ«saitis (Elektrėnai), O. Zacharniov (Latvija), J. VaškevičiÅ«tė (Kaunas), A. Kandelis (Vilnius), S. Bilevičienė (AnykšÄiai), A. Bajor (Vilnius), S. Jafimenka (Jonava), A. Svešnikovas (Vilnius), O. Michailova (Latvija), A. Boginič (Latvija), J. Žemaitytė (Panevėžys).
 
Konkursinę programą sudarė aštuoni šokiai  - keturi standartiniai (Lėtas valsas, Tango, Vienos valsas ir Kvikstepas) ir Lotynų Amerikos (Samba, Čia Čia Čia, Rumba ir Džaivas)
 
Susirinkę į Zarasuose vykusias varžybas sportininkų tėveliai, treneriai ir žiÅ«rovai turėjo galimybę pasimėgauti ryškiais ir uždegančiais šokėjų porų pasirodymais – ir tie, kurie sportinėse varžybose dalyvavo jau ne pirmą kartą, ir pradedantys šokti mažiausieji juose buvo aktyvÅ«s ir kovingi. Stebėję varžybas tikrai sutiks – jų puošmena tapo pačių mažiausių pasirodymai: jau patirtį turintiems šokėjams auga derama pamaina, nes bÅ«tent tokia mintis ateidavo į galvą stebint mažiausius.
 
Zarasų rajono savivaldybės meras Arvydas Steponavičius visiems varžybų dalyviams linkėjo tvirtų šokių žingsnelių: ,,Netiesa, kad Lietuva sensta, juk žiÅ«rint į jaunus sportininkus tuo patiki negali – ji jaunėja ir vis gražėja“, - sakė rajono vadovas.
 
,,Sveikinu visus susirinkusius ir linkiu nepamirštamų emocijų žiÅ«rovams, geros kloties dalyviams ir sėkmės tėveliams, kurie šiandien ypatingai jaudinasi už savo atžalas“, - sveikindamas  susirinkusius sakė Zarasų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Nikolajus Gusevas.
 
,,Džiaugiuosi, aktyvių ,,Domino“ klubo vadovų surengta zarasiškiams spalvinga švente, o kaip rajono Savivaldybės administracijos vadovas, kad galėjome prisidėti prie šio gražaus reginio organizavimo“, -  sakė Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius RamÅ«nas Keršys.
 
Tikime, kad visomis Vaivos juostos spalvomis ir jaunyste žavėjęs reginys paskatins susidomėjimą sportiniais šokiais Zarasų rajone ir vis daugiau jaunųjų zarasiškių ,,užkrės“ gera žvalumo bei sportinio azarto forma. Diena, pulsavusi meilės šokio Rumbos ritmais, grakšÄiu Vienos valsu, ekspresyviuoju Tango bei kitų standartinių ir Lotynų Amerikos šokių temperamentu, ant šokių parketo vyravusia ypatinga nuotaika, sukÅ«rė nepaprastą atmosferą ne tik žiÅ«rovams, bet ir patiems šokėjams.
 
Tarptautinės sportinių šokių varžybos ,,Zarasų taurė 2014“ – tapo ryškiu bei įsimintinu reginiu ir tikra švente! Mažiausiųjų dalyvių žingsnelių trapumas bei jų pastangos ir jau patirtį turinčių šokėjų temperamentas nepaliko nei abejingų, nei abejojančių, kad tokias varžybas Zarasuose reikia organizuoti kasmet.
 
Geriausi Zarasų šokių studijos ,,Domino“ varžybų pasiekimai:
 
Vaikai 1E2 -  pirmąsias vietas ir taures iškovojo Gustinas Keleberda ir Neda Novičenko, Ignas Zakarauskas ir Kristina KazakevičiÅ«tė.
 
Vaikai 3 E3 - Dovydas Pošius ir Goda Gaulytė.
Vaikai 4 E3 - Artiom Krivošejev ir Vakarė Šablinskaitė bei Miglė Sinicaitė.
 
Vaikai 5 E4 - Artiom Krivošejev ir Vakarė Šablinskaitė, Vilius Kraujalis ir Algintė Kavarskaitė.
 
Kvalifikacinių grupių finalistai:
 
Jaunučiai 1E4 - Vilius Kraujalis ir Algintė Kavarskaitė (1 vieta).
 
Jaunučiai 2 E4 - Pijus Vaitonis ir Ugnė Naujokaitytė (1 vieta).
 
Jaunučiai 2 E6 - Rokas Kraucevičius ir Beata Savčiuk (2 vieta), Gerdas Prakapavičius ir ŠarÅ«nė Šablinskaitė (3 vieta).
 
Jauniai 1 E4 - Nikita Zimin ir Ugnė Lamanauskaitė (3 vieta).
 
Jaunimas+Suaugę D LA - Deividas Guogis ir Reda Mikutavičiūtė (1 vieta), Lukas Bardinskas ir Ugnė Aleksandravičiūtė (2 vieta).
 
Nuoširdžiai dėkojame vykusių pirmųjų tarptautinių sportinių šokių varžybų ,,Zarasų taurė 2014“ organizatoriams, teisėjams, rėmėjams, visiems dalyviams ir jų tėveliams, sportininkų treneriams, žiÅ«rovams.
 
Mieli sportininkai - tegul jums nuolat bus pergalingas parketas bei neapleidžia tikslas šokiu, grakštumu ir ekspresija tobulinti save ir puošti aplinką.
 
Mieli treneriai ir šokėjų tėveliai - tegul džiugina gausÅ«s sportiniai pasiekimai ir vis tobulėjantys šokių žingsniai!
 
Mieli varžybų organizatoriai ir rėmėjai – tegul neišsenka ryžtas ir noras daryti darbus, kurie nepalieka abejingų.
 
Varžybų rėmėjai ir partneriai:
 
Zarasų rajono savivaldybės administracija,
 
Zarasų rajono savivaldybės kultūros centras,
 
UAB ,,Zarasų šilas“,
 
UAB ,,Zarasų kraštas“.
 
Nuotraukos Vitalijaus ŠÄerbakovo.
 
Zarasų rajono savivaldybės informacija
 
____________________________________________________________
Draudžiama zarasai.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio zarasai.lt sutikimo, o jei sutikimas bus gautas, bÅ«tina nurodyti zarasai.lt kaip informacijos šaltinį ir aktyvuoti nuorodą į jį 

Zarasų rajono savivaldybė 2014-11-24 10:00:53
MERĖ
Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?