2018 m. gruodžio 13 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Šokis lapkrityje

Lapkritis – lapų kritimo metas. Pagal mėnesio pavadinimą, lapai nuo medžių, krūmų ir visokių kitų augalų, kurie yra lapuoti, turėtų kristi šį mėnesį. Bet nesulaukę lapkričio – lapai jau nukritę, tik kur ne kur, vienas kitas medelis ar krūmelis saugo savo lapelius nuo vėjo ar šalnos. O Zarasų viešosios bibliotekos ligoninės filiale vyksta rudeniškas, smagus, spalvotas, lengvas lapų šėlsmas – šokis, kuris perteiktas nertų servetėlių parodoje.
 
Šiame šokyje dalyvauja Zarasų ligoninės darbuotojos Valentinos Černovos rankų darbo nertos servetėlės. „Neriant vąšeliu siūlai sukryžiuojami, pirmąjį siūlą permetame per antrąjį siūlą, pirmasis siūlas nuleidžiamas žemyn, neriame toliau antros spalvos siūlais“, – pasakoja parodos autorė. Tai vąšelio ir siūlų šokis, suklysti negalima.
 
Žiūrėk... vėjui papūtus, sukdamiesi lapai spėja sušokti tango, fokstrotą, valsą. Arba jie liūdi, nes vėjas pavargo kartu su jais šokti. Lapų šokio ritmas priklauso nuo vėjo stiprumo, o neriant – nuo sielos džiaugsmo, įgudimo.
 
Valentina Černova sutinka, kad nėrimas ja atsipalaiduoja, relaksuoja. Nerti ją išmokė močiutė, vėliau mama pratęsė močiutės nėrimo pamokas. Rimtai Valentina nėrimo menu susidomėjimo mokykloje. Darbe, susitikusi koleges, pasidalina mintimis apie nėrimo naujienas, apie naujus raštus, kurių rado internete. Ir lig šiol ji neria gražias, spalvingas servetėles ir šoka lengvu, aptingusiu rudenišku ritmu.
 
Maloniai kviečiame aplankyti parodą, kuri veiks iki gruodžio 1d. Turint pageidavimų, Valentina mielai sutinka patarti ir pasidalinti žiniomis nėrimo tema.
 
Nijolė PILAC,
Ligoninės bibliotekos vyresn. bibliotekininkė
Nuotraukos autorės
Nuotraukos

Zarasų ligoninė 2017-11-14 15:06:52
Elektroninės paslaugos
Renginiai
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar stebite tiesiogines Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžių transliacijas