2021 m. kovo 3 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Spalio mėnesio KALENDORIUS

 Spalis žada daugybę gražių ir įvairių švenčių, kurios neleis mums sėdėti vietoje nuobodžiaujant.  
Jau prabėgo spalio 1 diena, kurią švenčiama ne viena, o net dvi šventės. Ar nepamiršote pasveikinti savo senolėlių Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga? Gal kartu su jais išsikepėte pyragą ir prie puodelio arbatos kartu padainavote mėgstamą jų jaunystės dainą? Beje, tądien dainuoti, muzikuoti reikėjo dvigubai, nes spalio 1-oji – ir  Pasaulinė muzikos diena. 
Spalio 2-ąją savo profesinę šventę jau paminėjo ir policininkai. Teburba, kas tik nori ir ką nori, bet bÅ«tent policininkai yra mÅ«sų angelai sargai ir gelbėtojai, saugantys mus nuo pavojų ir ginantys nuo visokio plauko blogiukų. 
Na, o spalio 5-oji – Mokytojų diena. Ji svarbi ne tik mums, dabartiniams moksleiviams, bet ir bet kuriam suaugusiajam, nes kiekvienas gyvenime turėjo savo mokytojus, kurie mokė skaityti, rašyti ir skaičiuoti, gyrė už pastangas ir grasino pirštu už tingėjimą ar išdaigas. Taigi sveikiname visus mokytojus jų dienos proga ir linkime: visada išlikite tokie geri, stiprÅ«s, rÅ«pestingi ir kantrÅ«s. 
Spalio 9-oji – Pasaulinė pašto diena. Šiais laikais retai berašome laiškus ar siunčiame atvirukus savo draugams ar giminaičiams (ak, tas niekdarys internetas...), užtai bÅ«na tikra šventė, kai gauname tiesiog neįkainojamą dovaną – ranka rašytą laiškelį.
Spalio 15-oji – Baltosios lazdelės diena. Pagarbiai stabtelėję praleiskite ar per kelią pereiti padėkite aklajam. Žinoma, taip elgtis reikėtų ne tik šią dieną, bet visada.
Spalio 16 dieną vertėtų pasveikinti savo įmonių, įstaigų „galvas“, nes tai yra Bosų diena. O spalio 18-ąją turėtume praleisti saldžiai, nes tai – Saldžiausia diena. Beje, šią dieną galima ir suprasti, ir paminėti įvairiai: galbÅ«t šlamšÄiant saldumynus, o gal apsvaigstant nuo saldžiausio bučinio... 
Spalio pabaiga – rimtesnė: 25-oji – Konstitucijos diena. O 27-ąją jau ir žiemos laikas įvedamas, taigi žiema nesulaikomai artėja. Skubėkime pasidžiaugti kiekvienu saulės spindulėliu, kiekviena spalvinga puokšte.
Parengė Agnė ORLAUSKAITĖ,
Ariandos GRIŠÄŒENKO pieš. 
NuotraukosArianda Griščenko 2013-10-07 17:16:21