2023 m. rugsėjo 24 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Spalvingas karas

Pakalbinome keletą bendraamžių, norėdami sužinoti jų nuomonę apie šią pramogą.
DOVILĖ (15 m.): – Nesu labai didelė dažasvydžio gerbėja, „Pasartėlėje“ teko apsilankyti vos vieną kartą. Tačiau galiu pasakyti, kad žaidimas paliko neblogų įspÅ«džių. Patiko viskas: ir aplinka, ir apmokymas, ir aptarnavimas, ir bendravimas bei, žinoma, kompanija. Šiaip gal ir nebūčiau pasiryžusi išbandyti, bet per pusbrolio gimtadienį viskas buvo užsakyta, tad negalėjau atsisakyti. Labai bijojau žaisti, nes esu girdėjusi, kad skauda, kai pataiko ta kulka. Ne kartą į mane šovė, bet tik keletą jų pajutau – ir visai neskaudėjo. Manau, kad žaidimo metu bÅ«na užvaldęs adrenalinas – jei kiek ir skaudėtų, nepajustum. Norėčiau pažaisti dar bent kartą.
SIMAS (14 m.): – Teko žaisti dažasvydį, bet jau gana seniai. Man viskas labai patiko, nes tai beveik nepakartojama. Norėčiau ir visus draugus prikalbinti nuvažiuoti kartu pažaisti. Ä®spÅ«džių labai daug ir visai neskauda, bet šiek tiek mėlynių lieka.
JUSTINA (18 m.): – Žaidžiau tik kartą. Man patiko: adrenalino antplÅ«dis, azartas. Tačiau... Visgi draugams nepatarčiau žaisti ir pernelyg įsižaisti. Manau, kad tai žadina smurtą, panašiai kaip kompiuteriniai žaidimai, tik azartas didesnis, be to, visada kyla ginčų, nes neaišku, kas ir ką nušovė. 
VAIDAS (17 m.): – Išbandžiau šÄ¯ žaidimą, kai jis tik pradėjo populiarėti. Su klasės draugais žaidėme gal tris valandas, atrodė, viskas gerai, tik prastai aplinka matėsi. Gavau tik vieną šÅ«vį ir tą į šalmą, tad paprašiau, kad pakartotų, norėjau pajausti, skauda ar ne. Na, man nieko neatsitiko, net mažų mėlynių neturėjau ir neskaudėjo, tačiau kiti labai skundėsi.
Tai tokie atsiliepimai. Bet kol pats nepabandei, juk negali žinoti, patiks tai tau ar ne. O juk smagiausia ir yra pabandyti, kažką naujo patirti, tegul už tai net bÅ«si „premijuotas“ mėlyne. Beje, šis sportinis žaidimas ne toks ir pigus (už kelias valandas vienam žmogui – 25 litai), bet kas už dyką dalija įsimintinas emocijas.
Parengė Egidijus PETRAUSKAS
NuotraukosEimantė Petrauskaitė 2010-08-18 17:00:31
MERĖ
Renginių organizatoriams
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?