2020 m. liepos 12 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Startavo projektas ,,Drąsūs stiprūs, vikrūs: triatlono ritmu!“

Lapkričio mėnesį startavo VšĮ Kūno kultūros ir laisvalaikio centro projektas "Drąsūs stiprūs, vikrūs: TRIATLONO RITMU!" bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.


Tai 24 mėnesių trukmės projektas, skirtas vaikams ir jaunimui, kurio tikslas - gerinti Zarasų rajono vaikų ir jaunimo sveikatą, didinant jų fizinį aktyvumą ir užimtumą per triatlono sporto šaką.


Triatlonas – tai sporto šaka, apimanti tris rungtis: plaukimą, važiavimą dviračiu ir bėgimą. Šią sporto šaką vis dažniau išbando ne tik profesionalai, bet ir naujų iššūkių siekiantys bei sveiko laisvalaikio praleidimo būdų ieškantys sporto mėgėjai. Dar neseniai tik elito grupės atletams skirta sporto šaka laikytas triatlonas ir pasaulyje, ir Lietuvoje pastaruoju metu sparčiai kyla populiarumo laiptais. Triatlono populiarėjimą Lietuvoje lemia gerėjančios varžybų ir treniruočių sąlygos ir augantis lietuvių noras ugdyti ištvermę bei būti stipriems keliose srityse.


Įgyvendinant projektą Zarasų jaunuoliai turės galimybę išbandyti triatlono sportą, reguliariai treniruosis plaukimo, bėgimo, važiavimo dviračiu ir bendro fizinio parengimo treniruotėse bei dalyvaus triatlono varžybose Lietuvoje.


Projekto dalyviai, kurių šiuo metu yra 20, jau spėjo susipažinti su triatlonu ir jau ruošiasi laukiančiam varžybų sezonui treniruodamiesi tris kartus per savaitę vykstančiose treniruotėse su treneriu D. Kilbausku.


Projekto vykdytojų komanda labai džiaugiasi gauta galimybe įvesti naują sporto šaką Zarasuose ir linki sėkmės, ištvermės ir užsispyrimo jauniesiems sportininkams!


VšĮ Kūno kultūros ir laisvalaikio centro direktorė
Augustė Grinytė

(Nuotraukos A. Grinytės)


Svetlana Veikšrienė 2019-11-27 11:40:36