2020 m. spalio 24 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Sukurta daugiau kaip 30 darbo vietų

Praėjusių  metų pabaigoje  Zarasų rajono savivaldybėje buvo minima Verslo diena. Šventės metu ir buvo padėkota verslininkams, įvertinant jų atstovų indėlį į Zarasų rajono ekonominės, socialinės aplinkos plėtrą ir skatinant sėkmingą viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimą.
                     
Daug verslininkų gavo ir apdovanojimus. Nominacija atiteko ir verslininkams iš Vilniaus. Šiuo apdovanojimu  įvertintas jų indėlis už Zarasų vandenlenčių ir pripučiamųjų vandens atrakcionų parko įkūrimą Didžiojoje saloje.
 
Šie verslininkai - Aurimas Žala ir Algirdas Danius turi puikią veiklos patirtį. 2017 metais Vilniaus rajone įkurtas vandenlenčių ir pripučiamųjų vandens atrakcionų parkas. Tų metų  sezonas jiems buvo labai sėkmingas. Jų įkurti parkai puikiai veikia Kaune, Trakuose, kitose šalies vietovėse.  
 
Praėjusiais metais sėkmingai ši įmonė dirbo ir Zarasuose, toliau plėtojo šį verslą. Įmonės įkūrėjas Aurimas Žala papasakojo apie darbus šiame ežerų krašte. Jį verslininkai pasirinko neatsitiktinai. Pirma, šis  kraštas yra labai perspektyvus. Antra, Zarasai pasirinkti dar todėl, kad tai populiari renginių vieta ir šiaurės rytų Lietuvoje nėra jokio   vandenlenčių parko. Jie čia ir pradėjo tokį verslą. Pasak įmonės vadovo Aurimo Žalos, Zarasų rajono savivaldybė,  pasinaudojusi Europos sąjungos parama, sutvarkė trijų hektarų salos plotą. Ten sukurta nauja infrastruktūra, išasfaltuotas kelias, sutvarkyta aplinka, vandenlenčių trasa. Didžiojoje saloje įrengtas šiuolaikinis paplūdimys. Sporto mėgėjus džiugina krepšinio ir tinklinio aikštelės. Smagu salos lankytojams ir kitose įrengtose erdvėse. 
Vilniečių įmonės vandenlenčių ir pripučiamųjų atrakcionų ant vandens parkas Zaraso ežero saloje – tai irgi Zarasų rajono savivaldybės vykdomo projekto dalis.
 
Įmonės vadovas dėkojo rajono Savivaldybės vadovams. Be jų paramos negalima būtų padaryti tiek daug darbų.
Džiugu verslininkams ir tai, kad praėjusios vasaros sezono metu Zarasų rajone buvo įkurta daugiau kaip 30 darbo vietų. Čia įdarbinta  daug jaunų žmonių.  
 
Neseniai  vykusioje  Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ Tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje buvo pristatytas ir Zarasų rajonas, jo galimybės. Šioje parodoje Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas susitiko ir su verslininkais, kurių dėka Zaraso ežero sala tampa didele poilsiautojų traukos vieta. Aurimas Žala pokalbio metu pabrėžė, kad ateityje salos lankytojai turės dar naujų pramogų.  
 
Verslininkas žadėjo, kad ateityje Didžiosios salos teikiamais malonumais galima bus džiaugtis ir žiemą. Jų nuomone, gražios, unikalios gamtos  žmonėms maža. Reikia čia ir patogumų, ir aukšto lygio paslaugų.  
 
Verslininkų ateities planuose daug naujų darbų. Susitikimo metu parodoje ir buvo aptartos ateities gairės. Zarasams reikia ir šiuolaikinio SPA, modernaus viešbučio. Rajono Savivaldybė, UAB „Lentų broliai“  vadovai kupini gražių sumanymų, idėjų, planų ir ryžto juos įgyvendinti. Gerės ne tik krašto infrastruktūra, bet ir didės darbo vietų skaičius.
 
 
Nuotraukose: vandenlenčių ir pripučiamųjų vandens atrakcionų parko įkūrėjai Aurimas Žala ir Algirdas Danius  Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ Tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“ susitinka su rajono Savivaldybės meru Nikolajumi Gusevu. 
NuotraukosPetras Ivanovas 2019-01-30 13:28:43
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Tvarkau zarasus
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?