2020 m. liepos 11 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Susipažinkime ADELĖ: man rūpi Lietuvos ateitis

  - Susipažinkime...
- Esu Adelė Vaitukaitytė, lankau Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos I klasę, taip pat Dusetų meno mokyklos Dailės skyrių (esu ketvirtokė). Mokausi gerai, aktyviai dalyvauju mokyklos veikloje.
- Kokiu tikslu (o galbūt tikslais) eini į Mokinių parlamentą? Ar veikla jame netrukdys mokslams?
- Yra daug dalykų, kuriuos galime ir turime pakeisti visos Lietuvos mokinių labui. Kartu su LMP nariais tą ir darysime. Žinoma, pirmas mano darbas buvo susėsti su mūsų mokyklos tarybos nariais ir aptarti mums aktualiausias problemas. Įdomu bus apie tai padiskutuoti su kitų miestų ir rajonų mokyklų moksleiviais, drauge ieškoti problemų sprendimo būdų. O dėl laiko... Pasistengsiu viską susidėlioti taip, kad mokslai nukentėtų kiek galima mažiau.
- Kaip reagavo bičiuliai, klasės draugai, mokytojai, tėvai, kai sužinojo, kad esi išrinkta į Lietuvos mokinių parlamentą atstovauti mūsų rajonui?
- Ir mokykloje, ir namie nuo minties kandidatuoti iki dabar jaučiu didelį palaikymą.
- Šiandien – LMP, o ateities planuose – gal politika? Galbūt norėtum būti šalies Prezidente?
- Tikrai nesieju savo ateities su politika, negalvoju apie politinę karjerą ir prezidente būti tikrai nenoriu. Esu meną mėgstanti komunikabili humanitarė. Man patinka dailė ir muzika, sportas ir kelionės, kulinarija ir knygos... Esu atvira viskam! Tačiau man rūpi Lietuvos dabartis, kuri tikrai nėra gera, rūpi ir jos ateitis, todėl ir noriu dalyvauti Mokinių parlamente – juk ateitį kurs jaunimas...
Kaip Adelei seksis Mokinių parlamente atstovauti Zarasų moksleivijai, papasakosime kitą kartą.
Pašnekoves kalbino Eglė SADAUSKAITĖ.
Nuotraukos



Eimantė Petrauskaitė 2011-05-13 20:39:54