2022 m. rugpjūčio 16 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Susipažinkime ADELĖ: man rūpi Lietuvos ateitis

  - Susipažinkime...
- Esu Adelė Vaitukaitytė, lankau Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos I klasę, taip pat Dusetų meno mokyklos Dailės skyrių (esu ketvirtokė). Mokausi gerai, aktyviai dalyvauju mokyklos veikloje.
- Kokiu tikslu (o galbūt tikslais) eini į Mokinių parlamentą? Ar veikla jame netrukdys mokslams?
- Yra daug dalykų, kuriuos galime ir turime pakeisti visos Lietuvos mokinių labui. Kartu su LMP nariais tą ir darysime. Žinoma, pirmas mano darbas buvo susėsti su mÅ«sų mokyklos tarybos nariais ir aptarti mums aktualiausias problemas. Ä®domu bus apie tai padiskutuoti su kitų miestų ir rajonų mokyklų moksleiviais, drauge ieškoti problemų sprendimo bÅ«dų. O dėl laiko... Pasistengsiu viską susidėlioti taip, kad mokslai nukentėtų kiek galima mažiau.
- Kaip reagavo bičiuliai, klasės draugai, mokytojai, tėvai, kai sužinojo, kad esi išrinkta į Lietuvos mokinių parlamentą atstovauti mÅ«sų rajonui?
- Ir mokykloje, ir namie nuo minties kandidatuoti iki dabar jaučiu didelį palaikymą.
- Šiandien – LMP, o ateities planuose – gal politika? GalbÅ«t norėtum bÅ«ti šalies Prezidente?
- Tikrai nesieju savo ateities su politika, negalvoju apie politinę karjerą ir prezidente bÅ«ti tikrai nenoriu. Esu meną mėgstanti komunikabili humanitarė. Man patinka dailė ir muzika, sportas ir kelionės, kulinarija ir knygos... Esu atvira viskam! Tačiau man rÅ«pi Lietuvos dabartis, kuri tikrai nėra gera, rÅ«pi ir jos ateitis, todėl ir noriu dalyvauti Mokinių parlamente – juk ateitį kurs jaunimas...
Kaip Adelei seksis Mokinių parlamente atstovauti Zarasų moksleivijai, papasakosime kitą kartą.
Pašnekoves kalbino Eglė SADAUSKAITĖ.
NuotraukosEimantė Petrauskaitė 2011-05-13 20:39:54