2021 m. vasario 25 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Susipažinkime: Padėti jaunimui išreikšti save

Virginija KUNCEVIČIENĖ
 - Prašytume trumpai papasakoti apie „Apskritą stalą“, jo veiklą...
- Zarasų rajono jaunimo visuomeninių organizacijų sąjungos „Apskritas  stalas“ veikla – atstovauti Zarasų rajono jaunimui bei jaunimo visuomeninėms organizacijoms valstybinėse institucijose; koordinuoti Zarasų rajono jaunimo organizacijų vienijimąsi bendradarbiavimo, keitimosi informacija srityse; teikti pasiÅ«lymus valstybinėms ir savivaldos institucijoms, sprendžiančioms jaunimo ir jaunimo organizacijų problemas, ir kita.
 -Ar yra problemų šioje Sąjungoje? Tarkim, mažas aktyvumas ar pan.
 -Žinoma, norėčiau, kad Zarasų rajono jaunimo visuomeninių organizacijų sąjungos nariai bÅ«tų aktyvesni, rodytų daugiau iniciatyvos, pačios organizacijos kuo daugiau bendradarbiautų, dalintųsi patirtimi. 
 -Ką ir kaip stengsitės keisti? Kokie bus prioritetai?
- Mes stengsimės jungti Zarasų rajono jaunimo visuomenines organizacijas, joms atstovauti, spręsti jaunimui aktualias problemas, sudaryti erdvę jaunimo iniciatyvoms įgyvendinti, įtraukti kuo daugiau jaunimo į aktyvią visuomeninę veiklą. Taip pat rengsime seminarus, kurių metu sieksime ugdyti jaunuosius Zarasų lyderius ir kelti jų kompetencijas įvairiose srityse... 
- Prašytume trumpai papasakoti apie save...
- Gimiau ir augau Zarasų mieste, mokiausi Pauliaus Širvio tuomet dar vidutinėje mokykloje, ją baigusi studijavau socialinius mokslus. Ä®gijusi socialinio pedagogo specialybę grįžau gyventi ir dirbti į Zarasus. Esu dirbusi Lupenkos mokykloje ir Zarasų vaikų globos namuose, todėl su jaunimo poreikiais ir interesais esu susidÅ«rusi. Žinau, kad šiandieniniai jauni žmonės yra maksimalistai, norintys viską išbandyti, realizuoti save kaip galima plačiau, pakeisti pasaulį. Išreikšti save – svarbiausias, sakyčiau, netgi instinktyvus žmogaus poreikis. O jauni žmonės privalo ieškoti, klysti, griÅ«ti ir vėl keltis, kad rastų savo tikrąją vietą žemėje. MÅ«sų organizacijos „Apskritas stalas“ tikslas – padėti jaunimui išreikšti ir atrasti save. 
- Ką JÅ«s pati veikiate laisvalaikiu?  
- Šiuo metu turiu nemažai laisvo laiko, kurį ir noriu skirti darbui su jaunimu. O laisvalaikiu mėgstu bÅ«ti gamtoje, tvarkyti namų aplinką, rÅ«pintis savo šunimis, prižiÅ«rėti gėlynus, tapyti ar tiesiog sėdėti kiemelyje priešais saulę ir gerti žaliąją arbatą! 
 Dėkojame už pokalbį. Linkime sėkmės naujose pareigose!
Parengė Eglė Sadauskaitė
 
Nuotraukos

Virginija KUNCEVIČIENĖEimantė Petrauskaitė 2011-05-13 20:24:49