2022 m. birželio 25 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Susirinkimas dėl Dusetų miesto teritorijos bendrojo plano rengimo

Gegužės 12 d. KultÅ«ros centre Dusetų dailės galerijoje vyko pakartotinas susirinkimas, kuriame buvo aptartas papildytas Dusetų miesto bendrasis planas. Projekto vadovė Gintarė Karpavičienė atsakė į dusetiškiams rÅ«pimus aktualius klausimus, kvietė plano rengimo laikotarpiu bendruomenes, gyventojus teikti savo pasiÅ«lymus. Buvo diskutuota apie formuojamų teritorijų tvarkymo, naudojimo ir apsaugos prioritetus; ne žemės Å«kio paskirties funkcines zonas, numatant visuomeninės, smulkaus ir vidutinio verslo, paslaugų ir kitos veiklos plėtojimą planuojamose teritorijose. Aptarta inžinerinė, rekreacinė, turizmo ir aptarnavimo infrastruktÅ«ra, taip pat kurortinės teritorijos statuso svarba Dusetoms ir Antazavei, kurias galėtų sujungti dviračių tako trasa.

 

Dusetų miestas yra Sartų regioniniame parke, tad siekiant išsaugoti kraštovaizdį bei savitą regiono architektÅ«rą, rengiant detalųjį planą labai svarbu į tai atsižvelgti ir šia tema taip pat buvo plačiau diskutuota. Ypatingas dėmesys atkreiptas į apleistus, vaizdą gadinančius pastatus Sartų pakrantėje ir jau imamasi teisinių priemonių spręsti šią problemą.

 

Susirinkime taip pat pasisakė Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas, Dusetų seniÅ«nas Darius Steponavičius, „Dusetų jachtklubo“ kreiserinio buriavimo mokyklos vadovas ArÅ«nas Kavaliauskas.

 

Planavimo organizatorius: Zarasų rajono savivaldybės administracija.


Teritorijų planavimo dokumento rengėjas: UAB „KELPROJEKTAS“.


Dusetų seniūnijos info
 

Nuotraukos


Zarasų rajono savivaldybė 2022-05-18 09:14:09