2022 m. birželio 25 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Susitikimas bibliotekoje su jaunimo reikalų koordinatore Julija

Vykstant Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos programai „Vasarą skaitome KITAIP 2022“, liepos 21-osios popietę Vaikų literatÅ«ros skyriuje susitikome su Julija Goštautaitė-Adomavičiene – Zarasų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatore. Julija mums papasakojo, kad koordinatorius rengia ir įgyvendina savivaldybėje jaunimo politikos programas ir priemones, plėtoja bendradarbiavimą tarp savivaldybės institucijų ir įstaigų, dirbančių su jaunimu.

 

Su ja kalbėjome ir apie jaunimą. Sužinojome, kaip gali jaunimas užsidirbti, praleisti laiką ir savanoriauti. Po pokalbio, mes norėdami geriau pažinti Juliją, apibėrėme ją klausimais. Sužinojome, kad ji mėgsta keliauti ir skaityti knygas, ypač detektyvus. Julija mus pakvietė į ZAJC (Zarasų atvirą jaunimo centrą). Ten supažindino su ZAJC darbuotoja Migle Valkauskiene. Miglė su Julija mums aprodė visas patalpas, pamatėme ką veikia jaunimas. Vienoje patalpoje buvo daug muzikos instrumentų. Dominykas įsidrąsinęs netgi pagrojo būgnais.

 

MandagÅ«s ir pilni džiaugsmo, atsisveikinę išÄ—jome. Sugrįšime, kai sukaks keturiolika metų!


Susitikimo dalyvės Ugnė ir Meda
Nuotraukos Zinos Černovienės

 

NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2022-06-23 11:42:47