2020 m. birželio 4 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Susitvarkykime savo teritoriją!

Zarasų rajono savivaldybės Teisės ir civilinės metrikacijos skyrius informuoja Zarasų miesto ir rajono gyventojus, kad birželio mėnesį pradėta vykdyti kontrolė, kaip fiziniai ir juridiniai asmenys laikosi Zarasų rajono savivaldybės miestų ir kitų gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros taisyklių reikalavimų. Bus tikrinama, ar asmenys tvarko ir palaiko švarą jiems teisės aktų nustatyta tvarka priklausančiose teritorijose, ar teritorijos šienaujamos, surenkamos nukritusios šakos, genimi ir karpomi želdiniai, trukdantys praeiviams vaikščioti šaligatviais ar pėsčiųjų takais ir ribojantys matomumą eismo dalyviams gatvėse bei sankryžose, ar teritorijose nekaupiamos įvairios atliekos ir šiukšlės.


Gyventojus kviečiame nelikti abejingais ir apie Jūsų kaimynystėje esančią apleistą, netvarkomą teritoriją pranešti Zarasų rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriui el. paštu viesoji.tvarka@zarasai.lt nurodant teritorijos adresą ir pridedant fotonuotraukas, kuriose būtų nurodyta fotonuotraukos padarymo data ir laikas.


Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 366 straipsnis už tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimą numato baudą iki šešių šimtų eurų.

 

Teisės ir civilinės metrikacijos skyrius

 


Svetlana Veikšrienė 2019-06-10 13:33:24