2020 m. gegužės 25 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Svarbi informacija dėl ikimokyklinio amžiaus vaikų priežiūros karantino laikotarpiu

Paskelbto Lietuvos Respublikoje karantino laikotarpiu iki šiol už vaikų priežiūrą mokykloje išimtiniais atvejais (jeigu to neįmanoma įgyvendinti namuose) buvo atsakinga tik Zarasų „Lakštingalos“ mokykla, tačiau kreipimųsi iš tėvų (įtėvių, globėjų) nebuvo gauta. Šalyje sušvelninus karantiną, nuo pirmadienio, t. y. gegužės 4 d., rajono bendrojo ugdymo mokyklos jau pasiruošusios organizuoti vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ugdymo programą, priežiūrą. Tad tėvai (įtėviai, globėjai), kuriems reikalinga būtinoji vaikų priežiūra karantino laikotarpiu, jau gali kreiptis į mokyklą, kurią jų vaikai lankė iki karantino paskelbimo.


Tėvai (įtėviai, globėjai) dėl ikimokyklinio amžiaus vaiko priežiūros mokykloje karantino laikotarpiu gali kreiptis tik tuo atveju, kai abu privalo eiti į darbą ir būtinąsias funkcijas (darbus) atlikti darbo vietoje, t. y. neturi galimybės dirbti nuotoliniu būdu.


Siekiant užtikrinti saugumą, mokyklą galės lankyti vaikas, kuris neserga lėtinėmis ligomis ir negyvena kartu su asmenimis priskirtinais rizikos grupėms (vyresnio nei 60 m. amžiaus asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis).


Besikreipiantys tėvai (įtėviai, globėjai) dėl vaiko priežiūros paslaugų mokyklos direktoriui privalo pateikti nustatytos formos prašymą ir darbdavio pažymas dėl būtinumo atitinkamas funkcijas (darbus) atlikti darbo vietoje.


Atkreipiame tėvų (įtėvių, globėjų) dėmesį, kad prieš kreipiantis svarbu įvertinti visas kitas vaiko priežiūros galimybes namuose.


Kilus klausimams ir dėl tikslesnės informacijos, prašome kreiptis į mokyklą, kurią vaikas lankė iki karantino paskelbimo.


Švietimo ir kultūros skyriaus informacija


Svetlana Veikšrienė 2020-04-29 11:42:42