2022 m. rugpjūčio 12 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Svarbi informacija vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą mokėtojams

 Visi Zarasų rajono savivaldybės vietinės rinkliavos mokėtojai už komunalinių atliekų surinkimą ir atliekų tvarkymą (toliau – Rinkliavos), kurie buvo nurodę savo el. pašto adresą, gavo mokėjimo pranešimus už pirmąjį šių metų pusmetį. 

SiÅ«lome visiems rinkliavos mokėtojams  rinktis elektroninį mokėjimo pranešimo už atliekas gavimo bÅ«dą. Taip paprasčiau, patogiau ir pigiau. 
 
Popierinių pranešimų siuntimas paštu yra  labai brangi paslauga, todėl svarstoma galimybė  rinkliavos mokėtojams, pageidaujantiems gauti popierinius mokėjimo pranešimus paštu,  priskaičiuoti jų spausdinimo ir siuntimo išlaidas. 
Kiekvienais metais nemaža dalis paštu išsiųstų pranešimų grįžta su informacija, kad nerastas adresatas, netvarkinga pašto dėžutė arba jos visai nėra. Kad taip nenutiktų, geriausia išeitis – užsisakyti elektroninį mokėjimo pranešimą, nes negautas mokėjimo pranešimas neatleidžia nuo pareigos mokėti rinkliavą. Jos nesumokėjus skaičiuojama skola, o grįžęs mokėjimo pranešimas pridedamas prie jos išieškojimo kaip įrodymas, kad jis buvo išsiųstas. Užsisakius elektroninę sąskaitą, tokių problemų nekyla, jei pateiktas teisingas elektroninio pašto adresas.
 
Norėdami pasirinkti mokėjimo pranešimo siuntimo bÅ«dą elektroniniu paštu, užpildykite Prašymą ir atsiųskite adresu:
 
Gavę JÅ«sų prašymą, padarysime pakeitimus programoje ir JÅ«sų nurodytu el. pašto adresu atsiųsime mokėjimo pranešimą.
 

Zarasų rajono savivaldybė 2022-08-11 13:23:01