2021 m. kovo 5 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

„Švarios rankytės – sveiki vaikučiai“

Spalio 12 d. Zarasų "Lakštingalos" mokykloje vaikučiai dalyvavo sveikatos pamokėlėje „Švarios rankytės – sveiki vaikučiai“. Šios pamokėlės tikslas: atkreipti dėmesį į rankų higienos svarbą ir priminti vaikams, kad teisingai plauti rankas svarbu ne tik tam, kad jos bÅ«tų švarios, bet ir tam, kad apsaugotume save ir aplinkinius nuo užkrečiamų ligų. Asmens higienos įgÅ«džiai žmogui suformuojami jau vaikystėje. Todėl vaikus nuo mažens turime pratinti plauti rankas, kad įgytų svarbius higienos įgÅ«džius.
 
Vaikučiai susidomėję klausėsi informacijos apie rankų higieną, mokėsi taisyklingų rankų plovimo žingsnelių: „rankyčių pasisveikinimas, nugaryčių plovimas, rankų plovimas dubenėlyje, saulyčių piešimas“ ir pan. ŽiÅ«rėjo filmuką apie švarą, atsakinėjo į klausimus.
 
Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras primena, kad švarios rankos ne tik puošia žmogų, bet ir gali apsaugoti nuo žarnyno užkrečiamų, kirmėlinių bei grybelinių ligų plitimo.
 
Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Nuotraukos

2017-10-18 16:29:57