2020 m. liepos 13 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Sveikatos diena Salako pagrindinėje mokykloje

Visuomenės sveikatos biuro darbuotojos gegužės 23 dieną Salako pagrindinėje mokykloje surengė sveikatos dieną, kurios programoje buvo sportinė veikla, priklausomybių pamoka ir pirmosios pagalbos suteikimas.
 
Vaikui judėjimas -  įgimta savybė, tai yra troškimas veikti, būti aktyviam. Šios pamokos tikslas -  palaikyti ir žadinti vaikų judėjimo poreikį, skatinti fizinį aktyvumą, padėti pažinti savo kūną ir fizines galimybes, išreikšti save judesiu. Savo jėgas išmėgino Salako pagrindinės mokyklos penkta ir šešta klasės.
 
Priklausomybių pamokos metu mokiniams išaiškinta rūkymo žala ir alkoholio poveikis organizmui, panaudoti girtumo akiniai, kuriuos išmėginti turėjo galimybę visi septintos ir aštuntos klasės mokiniai.
 
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė dirbanti mokykloje, šeštokus ir septintokus supažindino su pirmosios pagalbos teikimo svarba, pademonstravo pradinio gaivinimo eigą. Papasakojo ir parodė kaip teikti pagalbą užspringimo metu su gaivinimo manekenais. Nutikus nelaimei labai svarbu suteikti pirmąją pagalbą dar neatvažiavus gydytojams.
 
Visuomenės sveikatos biuro informacija

2017-05-24 16:22:18