2020 m. liepos 13 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Sveikiname Dusetų ,,Ainių“ klubo mergaičių futbolo komandą su pergale (papildyta nuotraukomis)

2014 m. gegužės 23-25 d. Magučių stadione įgyvendinant projektą ,,Sveikata – mūsų turtas“ organizuotos tarptautinės jaunimo futbolo varžybos, kuriose dalyvavo vaikinų: Daugpilio ir Rėzeknės futbolo akademijos iš Latvijos, Vitebsko 1, Vitebsko 2 ir SDJŠOR iš Baltarusijos bei merginų: Daugpilio ir Rėzeknės ,,Optimist-R“ iš Latvijos, dusetiškių klubas ,,Ainiai“ iš Lietuvos ir ,,Dvina“ iš Baltarusijos komandos.
 
Tris dienas dėl geriausiųjų vardų ištvermingai varžęsi jaunieji sportininkai įrodė, kad futbole jie ne naujokai ir su užsidegimu siekia aukštumų šioje sporto šakoje.
 
Ypatingai džiugina tai, kad varžybose Zarasų rajono futbolo bendruomenę sėkmingai atstovavo Dusetų sporto klubo ,,Ainiai“ mergaičių komanda, kurią treniruoja Rimas Vaitukaitis. Jos – šių varžybų nugalėtojos merginų grupėje.
 
Rimas Vaitukaitis džiaugėsi tarptautinėse varžybose pasiekta mergaičių pergale. Pasak, trenerio visos dalyvavusios komandos buvo stiprios, todėl šį dusetiškių pergalė jiems labai reikšminga.
 
Nuoširdūs sveikinimai ir padėka treneriui Rimui Vaitukaičiui ir mergaičių komandai už garbingoje sportinėje kovoje apgintą Zarasų rajono ir Dusetų vardą! Naujų Jums pergalių ir sportinio džiaugsmo!
 
Nuotraukos Vitalijaus Ščerbakovo ir Arvydo Veikšros.
 
Zarasų rajono savivaldybės informacija 

Zarasų rajono savivaldybė 2014-05-25 15:37:59