Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Informacija
Naujiena
zrs

Sveikiname pasaulio čempionato nugalėtojas!

2014 m. spalio 10-12 d. Dombrova Gurniča mieste (Lenkija) įvyko XXII Skund Pasaulio Shotokan karate čempionatas ir VII Skund kohai pasaulio taurės varžybos. Šiose sporto renginiuose puikiai pasirodė Zarasų miesto karate Shotokan klubo sportininkės (treneris Nikolajus Gusevas).

Ineta Andriūnaitė 14-15 m. amžiaus dalyvių grupėje (+50 kg svorio kategorijoje) tapo pasaulio čempione, nugalėjusi visas dalyves bei nepatyrusi ne vieno pralaimėjimo.

Liveta Dainytė 14-15 m. amžiaus dalyvių grupėje (+50 kg svorio kategorijoje) pralaimėjo tik savo klubo draugei Inetai Andriūnaitei ir iškovojo garbingą antrąją vietą.

Neila Sventickytė 14-15 m. amžiaus dalyvių grupėje (+50 kg svorio kategorijoje) iškovojo bronzinę trečiąją vietą.

CSiR  sporto centre vykusiame pasaulio čempionate rungtyniauta kumite disciplinoje. Ant 10 tatamių rungėsi apie 1200 sportininkų iš daugiau 45 pasaulio šalių.

Sveikiname ir didžiuojamės mūsų miesto sportininkių bei jų trenerio puikiais pasiekimais, kuriais jie garsina ne tik Zarasus, bet ir Lietuvą.