2018 m. gruodžio 13 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Švelni pasaka

Ar kieto švino širdis gali susprogti? Ar gali ją paliesti svetimo skausmas? Kieno auka didesnė – mažo paukštelio, kuris neišskrido į tolimus šiltuosius kraštus, ar Laimingojo princo, išdalinusio visas savo brangenybes? – tądien bandėme atsakyti į užplūdusius klausimus, kurie kilo perskaičius Oskaro Vaildo „Laimingasis princas“. Ir dar - kalbėjome apie gerumą, atjautą, meilę ir užuojautą – apie vertybes, kurių dažnai mums visiems labai trūksta. Aiškinomės, kokius žmones vadiname gražiais ir geraširdžiais; svarstėme, kodėl geras žmogus visada būna gražus...
                     
O paskui - kūrybinė valandėlė. Šįkart ji buvo labai švelni. Vaikai greitai paniro į spalvotą vilną: gražu buvo stebėti, kaip maži pirtšukai ją pešiojo, lipdė, klijavo... Mieli darbeliai bylojo, kad gerumas ir švelnumas buvo labai užkrečiantis – norėjosi jį liesti, kurti.
                     
Mes visada džiaugiamės ne tik savo sėkme. Kūryba – tai procesas, kuriame nėra pralaiminčių. Kaskart mes visi turtėjame – prisiliesdami prie kito literatūrinio kūrinio, prie kitokio kūrybos proceso.
                     
NVŠ programos „Kūrybinės dirbtuvėlės“ vaikų darbeliai puošia Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Turmanto struktūrinį padalinį; jais gali pasigrožėti visi lankytojai.
 
 
Giedrė MIČIŪNIENĖ,
NVŠ programos „Kūrybinės dirbtuvėlės“ vadovė
 
 
 
Nuotraukos Jelenos GURSKAJOS
Nuotraukos
2017-11-10 09:02:36
Elektroninės paslaugos
Renginiai
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar stebite tiesiogines Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžių transliacijas