2024 m. birželio 23 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Šventė geriausiems Zarasų sportininkams

Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos aktų salėje įvyko geriausių Zarasų krašto sportininkų šventė. Tądien erdvi salė vos talpino gausiai susirinkusią sporto bendruomenę: sportininkus, jų tėvelius, trenerius, rėmėjus.
 
 
 
Sporto centro vadovė Danutė Kukalienė sveikino visus susirinkusius ir linkėjo, kad užtektų jėgų, sveikatos, ryžto ir energijos siekiant kuo aukštesnių sportinių rezultatų, garsinant Zarasų kraštą.
 
 
Džiugu, kad šventėje dalyvavo ir Zarasų rajono savivaldybės vadovai. Meras Arvydas Steponavičius už aktyvią sportinę veiklą ir aukštus sportinius rezultatus padėkas įteikė Rimui Virčinskui ir Rimui Vaitukaičiui. Anot mero pavaduotojo Nikolajaus Gusevo, nugali stipriausi. Šventėje geriausius rajono sportininkus sveikinęs administracijos direktorius RamÅ«nas Keršys sakė, jog ,,sportas, kaip neatsiejama gyvenimo dalis nuolat lydi kiekvieną, daugelis mÅ«sų esame šio sporto centro ugdytiniai, na, ir dabar mÅ«sų darbo komandoje – du rankininkai, irkluotojas ir karate sportininkas“. „Siekdami pergalių bÅ«kite užsispyrę, ryžtingi ir atkaklÅ«s“ – linkėjo direktoriaus pavaduotoja Aušra Lamanauskienė. Susirinkusius taip pat sveikino ir LR seimo nario Algimanto Dumbravos padėjėja-sekretorė Regina Račkauskienė.
 
 
Sportiniais suvenyrais apdovanoti geriausi sporto centro mokiniai.
 
 
Atviras Lietuvos rankinio veteranų čempionatas, Utenos apskrities futbolo pirmenybės, žmonų nešimo varžybos, ledo ritulio turnyras, automobilių ralio varžybos, tarptautiniai ir respublikiniai šaškių turnyrai ir daugelis kitų varžybų bei renginių vyksta dėka sporto klubų entuziazmo.
 
 
Už reikšmingą indėlį plėtojant kÅ«no kultÅ«rą ir sportą padėkota SK „Ainiai“, SK “Marsas“, automobilių SK „Aseliaratorius“, senjorų komandai „Senasis ežeras“, SK „Zarasai“ šaškių skyriui, ledo ritulio klubui „OSSA“, futbolo SK „Liepsna“.
 
 
Dėkojame Zarasų meno mokyklai ir Jaunimo centrui už puikią meninę programą.
 
 
Visų sporto mėgėjų vardu nuoširdus „AčiÅ«“ varžybų ir renginių rėmėjams. Tegul 2015 metai bus naujų galimybių ir nuoširdaus bendradarbiavimo metai!
 

Zarasų sporto centras 2014-12-22 16:01:13
MERĖ
Seniūnaičių rinkimai 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?