2020 m. birželio 3 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Šventinį savaitgalį bus ribojamas patekimas į Zarasų rajono savivaldybės teritoriją

Vyriausybei nutarus nuo balandžio 10 d. 20:00 val. iki 13 d. 20:00 val. riboti asmenų atvykimą į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus ar miestelius, šiomis dienomis bus ribojamas įvažiavimas į Zarasų rajono savivaldybės teritoriją. Kontrolę pagrindiniuose įvažiavimuose užtikrins policija.


Gyventojai, kuriems numatytos keliavimo išimtys (kai bus vykstama dėl artimųjų, giminaičių mirties, sunkios ligos ar nelaimės, taip pat kai vykstama dėl būtinojo darbo atlikimo ar dėl būtinosios medicinos pagalbos suteikimo), privalo turėti tai įrodančius dokumentus. Tai gali būti tiek popieriniai dokumentai, tiek nufotografuoti dokumentai elektroninėse laikmenose (pvz., mobiliajame telefone, plančetėje ir pan.).

 

Labai kviečiame visus rajono gyventojus šį savaitgalį, švenčiant gražią Velykų šventę, itin atsakingai rūpintis savo ir aplinkinių sveikata. Būkime dar atidūs, venkime kelionių, tiesioginių susitikimų – pasveikinkime mums brangius žmones telefonu, internetu, sąžiningai laikykimės karantino, kad šios šventinės pavasario dienos mums atneštų tik gerų naujienų.

 

Saugių ir prasmingų artėjančių švenčių. Saugokime savo ir aplinkinių sveikatą!


Svetlana Veikšrienė 2020-04-10 11:19:05