2019 m. sausio 19 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Tarptautinės klasikinių šaškių varžybos Zarasų rajono savivaldybės mero taurei laimėti

2018 m. gegužės 5 dieną Zarasų sporto centro patalpose, įvyko tarptautinis klasikinių šaškių turnyras Zarasų rajono savivaldybės mero taurei laimėti. Net 5 valandas, priglūdę prie šaškių lentų įtemptose kovose dėl taurės varžėsi net 20 dalyvių. Pakovoti dėl taurės be Zarasų rajono šaškininkų, panoro ir geriausi Latvijos šaškininkai iš Vilani, Jekabpils, Rygos ir Daugpilio.
                     
Varžybos vyko šveicariška sistema. Buvo žaidžiama devyni turai. Vyrų grupėje, atkakliose kovose daugiausiai 8 taškus iš devynių galimų surinko ir taurę iškovojo Latvijos atstovas Valerjans Vizulis, antrojoje vietoje palikęs savo tautietį Ivars Kelass (6 taškai). Tiek pat 6 taškus surinko ir mūsų rajono šaškininkas antazaviškis Juozas Galvonas, bet pagal blogesnį reitingą jam atiteko trečioji vieta. Kiti geresni zarasiškių rezultatai - Algirdas Buičenka (5,5 taško), Jonas Eskys (5,5 taško), Valentinas Lašas (5 taškai), Rimantas Kulys (4,5 taško).
                     
Moterų tarpe nepralenkiama buvo ir taurę iškovojo Latvijos atstovė Nela Malachovska (Vilani) - 5 taškai iš 9 galimų , antra zarasiškė Ona Pikauskienė (3.5 taško), trečia daugpiliškė Olga Jazupanova(2 taškai).
                     
Zarasų sporto centro direktorė Danutė Kukalienė tarė padėkos žodį ir nugalėtojams bei prizininkams įteikė taures, medalius ir palinkėjo gražių kovų kopiant meisriškumo laiptais. 
                     
Visų vardu noriu nuoširdžiai padėkoti Zarasų rajono savivaldybės merui už suteiktą šventę ne tik rajono šaškininkams, bet ir svečiams iš Latvijos sportininkams ir tikimės glaudaus bendradarbiavimo ateityje.
 
Sporto klubo ,,Zarasai“ šaškių skyriaus narys
Algirdas Buičenka
Nuotraukos


Zarasų sporto centras 2018-05-10 11:44:17
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Kaip vertinate rajono Savivaldybėje sprendžiamus Jūsų paklausimus?