2020 m. gegužės 29 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Tarptautinis šaškių turnyras Dusetose

Dusetose surengtas tradicinis tarptautinis kalėdinis šaškių turnyras, kuriame dalyvavo geriausi Lietuvos ir Daugpilio šaškių sporto mėgėjai. Lietuvai atstovavo sportininkai iš Dusetų, Zarasų, Utenos, Ukmergės, Anykščių, Panevėžio. Iš Daugpilio atvyko dešimt atstovų. Varžybos buvo surengtos labai jaukioje aplinkoje Dusetų kultūros centre. Jos vyko šveicariška sistema - dešimt ratų.
 
 
 
Nugalėjo daugpiliškis Deniss Filkov, surinkęs 7 taškus iš 10 galimų. Antras buvo anykštėnas Valdas Veršulis, atsilikęs per pusę ir aplenkęs tiek pat taškų surinkusį ukmergiškį Vidmantą Ziezį, kuriam trečią vietą lėmė tik blogesnis koeficientas. Puse taško atsiliko uteniškis Edmundas Starkus ir antazaviškis Juozas Galvonas.
Moterų tarpe pirmą vietą užėmė Melanija Juočkienė iš Ukmergės, antrą Ona Pikauskienė iš Zarasų, trečią – Zita Sriubienė iš Anykščių.
 
 
Vyriausias turnyro dalyvis Valentinas Lašas, užėmęs 13 vietą, jam buvo įteiktas atminimo prizas. Varžybų prizininkai buvo apdovanoti LKS asociacijos „Nemunas“ atminimo prizais, medaliais ir diplomais.
 
 
Varžybose tvyrojo draugiška atmosfera, nes jos vyko jau devintą kartą ir dauguma dalyvių gerai pažįsta vienas kitą. Dabar lauksime sekančio, jubiliejinio turnyro.
 
 
Varžybų vyr. teisėjas,
sporto komiteto „Ainiai“ prezidentas
Vytautas Čypas
 
Nuotraukos
Zarasų rajono savivaldybė 2015-01-06 08:19:54
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?