2019 m. gegužės 21 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Skelbiamas Zarasų rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos projektų finansavimo konkursas. Paraiškos priimamos nuo 2019 m. balandžio 30 d. iki 2019 m. gegužės 29 d.

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Tarptautinis šaškių turnyras Medumėje

Gruodžio 7 dieną Medumės(Latvija) kultūros rūmuose, įvyko atviras tarptautinis Daugpilio krašto klasikinių šaškių turnyras. Dėl taurės varžėsi 24 dalyviai, tame tarpe moterys ir mokyklinio amžiaus šaškininkai. Pakovoti dėl taurės be šeimininkų latvių, panoro ir geriausi Anykščių bei Zarasų rajono šaškininkai.
 
 
Varžybos vyko šveicariška sistema. Buvo žaidžiama devyni turai. Atkakliose kovose daugiausiai taškų aštuonis iš devynių galimų surinko ir taurę iškovojo Medumės(Latvija) šaškininkas Vitalis Kravcovs, , antrojoje anykštėnas Valdas Veršulis(7,5 taško), trečias liko Vladimirs Stols(5,5 taško,Medumė). Geriausiai iš zarasiškių pasirodė Rimantas Kulys užėmęs ketvirtąją vietą(5,5taško).
 
Moterų tarpe nepralenkiama buvo ir taurę iškovojo Latvijos atstovė Inna Djomina(Sventė), antra anykštietė Zita Sriubienė, trečia Olga Aizpuriete(Medumi).
 
Jaunimo grupėje geriausiai žaidė Dmitrijevs Sinica(Sventė) , antras liko Zarasų "Ąžuolo" gimnazijos šaškininkas Deividas Ruseckas, trečias jo draugas Aivaras Vadeiša.
 
Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais ir suvenyrais. Pabendravę, pasivaržę, puikios nuotaikos grįžome namo.
 
 
 
 
 
Nuotraukos autoriaus Algirdas Buičenka
Zarasų sporto klubo"Zarasai"
šaškių skyriaus narys
 

2013-12-09 09:54:15