2019 m. kovo 23 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Tarptautinis šaškių turnyras Medumėje

Gruodžio 7 dieną Medumės(Latvija) kultūros rūmuose, įvyko atviras tarptautinis Daugpilio krašto klasikinių šaškių turnyras. Dėl taurės varžėsi 24 dalyviai, tame tarpe moterys ir mokyklinio amžiaus šaškininkai. Pakovoti dėl taurės be šeimininkų latvių, panoro ir geriausi Anykščių bei Zarasų rajono šaškininkai.
 
 
Varžybos vyko šveicariška sistema. Buvo žaidžiama devyni turai. Atkakliose kovose daugiausiai taškų aštuonis iš devynių galimų surinko ir taurę iškovojo Medumės(Latvija) šaškininkas Vitalis Kravcovs, , antrojoje anykštėnas Valdas Veršulis(7,5 taško), trečias liko Vladimirs Stols(5,5 taško,Medumė). Geriausiai iš zarasiškių pasirodė Rimantas Kulys užėmęs ketvirtąją vietą(5,5taško).
 
Moterų tarpe nepralenkiama buvo ir taurę iškovojo Latvijos atstovė Inna Djomina(Sventė), antra anykštietė Zita Sriubienė, trečia Olga Aizpuriete(Medumi).
 
Jaunimo grupėje geriausiai žaidė Dmitrijevs Sinica(Sventė) , antras liko Zarasų "Ąžuolo" gimnazijos šaškininkas Deividas Ruseckas, trečias jo draugas Aivaras Vadeiša.
 
Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais ir suvenyrais. Pabendravę, pasivaržę, puikios nuotaikos grįžome namo.
 
 
 
 
 
Nuotraukos autoriaus Algirdas Buičenka
Zarasų sporto klubo"Zarasai"
šaškių skyriaus narys
 

2013-12-09 09:54:15
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Kaip vertinate pavasarines atliekų tvarkymo talkas?