2020 m. gegužės 28 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Tarptautinis šaškių turnyras Sventėje

2014 m. spalio 18 d. Sventės (Latvija) kultūros rūmuose, įvyko atviras tarptautinis asmeninis Daugpilio krašto klasikinių šaškių turnyras, kuriame dėl nugalėtojo vardo varžėsi net 40 dalyvių, tame tarpe   moterys ir mokyklinio amžiaus  šaškininkai. Kovoti dėl nugalėtojo vardo be šeimininkų latvių, panoro ir geriausi Anykščių bei  Zarasų rajono šaškininkai.
 
Varžybos vyko  šveicariška sistema - buvo žaidžiami devyni turai. Atkakliose kovose, daugiausiai taškų, septynis iš devynių galimų, surinko du dalyviai- daugpiliškis Deniss Filkovs ir zarasiškis šaškių sporto propaguotojas, Zarasų sporto klubo ,,Zarasai“ šaškių skyriaus pirmininkas Rimantas Kulys. Bet deja, pagal koeficientą nugalėtoju pripažintas Deniss Filkovs, antrąją vietą užėmė Rimantas Kulys, trečias liko  daugkartinis įvairių šaškių turnyrų nugalėtojas bei prizininkas tarptautinis meistras anykštėnas Valdas Veršulis. Neblogai iš zarasiškių pasirodė ir į dešimtuką pateko Juozas Galvonas (6 tšk.), Jonas Eskys ir šių eilučių autorius (po 5,5tšk.).
 
Moterų tarpe nepralenkiama buvo ir nugalėtojos vardą iškovojo Latvijos atstovė daugpiliškė Lija Bogdanova, antra Ina Djomina(Sventė), trečia anykštietė Zita Sriubienė).
 
Gerai šiame turnyre žaidė ir mūsų jaunimas, Zarasų ,,Ąžuolo“ gimnazijos šaškininkai Aivaras Vadeiša, Aurimas Guntulis, Deividas Ruseckas ir šių varžybų debiutantas  Eduardas Džachija. Jaunimui tai buvo neįkainojama patirtis siekiant naujų sportinių aukštumų.         
 
Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais. Pabendravę, pasivaržę ir puikios nuotaikos grįžome namo.
                     
Nuotraukos Algirdo Buičenkos.                                                      
 
Informaciją parengė Zarasų sporto klubo ,,Zarasai“ šaškių skyriaus narys Algirdas Buičenka 
Nuotraukos
Zarasų rajono savivaldybė 2014-10-20 09:45:05