2020 m. rugsėjo 24 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Teatro pažinimo kelionė

2020 m. liepos ir rugpjūčio mėnesiais vyko projekto „Teatro pažinimo kelionė“ edukacinės veiklos, buvo renkamos dvi vaikų grupės, kurie keliavo teatro pažinimo kelionėje. Edukacinės veiklos vyko patalpose ir gryname ore, viešose miesto erdvėse, prisitaikant prie aplinkos. Projekto veiklomis buvo labai didelis vaikų ir tėvelių susidomėjimas, todėl planuojama ir ateityje tęsti šio projekto veiklas.


Daugelis vaikų iš vis nėra buvę teatre ar spektaklyje, todėl veiklos buvo įdomios, vaikai buvo imlūs ir kūrybiški, įsitraukiantys į projekto edukacinius užsiėmimus. Vaikai turėjo puikią galimybę pabūti teatro pažinimo kelionėje, kurioje palietėme kiekvieną svarbų elementą, kuris yra susijęs su teatru, tokiu būdu vaikai ne tik pamilo teatrą, bet lavino komandinio darbo gebėjimus, improvizavo, kūrė, įgijo pasitikėjimo savimi, drąsos, suprato, kas yra emocija, kodėl jos kinta, išmoko keletą praktinių pratimų, kaip dirbti su savo kalba, pažino savo judesio galimybes, kūrė personažus, etiudus ir žinomo, turėjo smagų laiką drauge.


Projekto metu, vaikai buvo fotografuojami ir filmuojami, todėl dabar yra kuriamas trumpas projekto veiklų filmukas, kuris bus viešinamas socialiniuose tinkluose. Ačiū vaikams ir jų tėveliams.

 

Teatras – gyvenimo mokykla, tad mokykimės gyventi.

 

Rasa Juškėnienė

 

Projektą finansavo Zarasų rajono savivaldybės administracija.


Svetlana Veikšrienė 2020-09-10 11:28:29
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?