2022 m. gruodžio 2 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

TELESKOPAS Siekiantys maksimumo

Asmeninėje grupės nuotraukoje (iš dešinės): Aurimas V., Aurimas K., Jevgenijus ir Augustinas.
 Paklausti, kas paskatino pradėti šokti, vaikinai ilgai nesvarstydami papasakojo, kad vienas iš didžiausių postÅ«mių buvo tiesiog susidomėjimas. Visi tie judesiai, šuoliai aukštyje, stovėjimai ant rankų ir buvo tas kabliukas, kuris juos „užkabinęs“ – visa tai pamatę vaikinai ir patys panoro to išmokti, nors ir žinojo, kad tai pareikalaus daug pastangų ir laiko. Šokant nepavykdavo išvengti ir traumų, ypač daug jų bÅ«davo pačioje mokymosi pradžioje, tačiau vėliau įgudo ir jų bÅ«davo jau mažiau. Beje, vaikinai prisiminė, kad prie jų šokio pradžios daug prisidėjo ir ArtÅ«ras Krukauskas (dar kitaip vadinamas Lenku), kuriam jie šiandien dėkoja už anuomet parodytą gerą pavyzdį.
Pačioje pradžioje visus šokio pagrindus grupės nariai mokėsi iš internetinio puslapio www.youtube.com , o vėliau, jau pramokus, pradėjo kurti patys. Pagrindinio vadovo ar mokytojo jaunuoliai neturi ir šiandien, tad kiekvienas stengiasi pats sau bÅ«ti mokytojas.
Pamatę reklamą, kad jaunimas kviečiamas dalyvauti „Talentų ringe“, grupė nusprendė išbandyti savo jėgas bei parodyti savo gebėjimus ne tik Zarasams, bet ir visai Lietuvai. Užpildė anketą ir išsiuntė organizatoriams. Sulaukė teigiamo atsakymo ir pradėjo rengtis konkursui. Treniravosi daug ir intensyviai – pirmam etapui rengėsi apie tris mėnesius, antram – du, o trečiam jau beliko tik mėnuo. Nors treniruotės pareikalavo daugybės laiko ir pastangų, bet tai nenuėjo veltui. Grupė „N.G.S.“ sėkmingai nužingsniavo net iki trečiojo etapo – finalo. Nors, anot vaikinų, pergalės iškovoti nepavykę, bet jie vis tiek labai džiaugiasi, jog tiek pasiekė.
Beje, vaikinai niekada nepraleidžia progos sudalyvauti ir visuose vykstančiuose renginiuose jų gimtajame mieste Zarasuose, taip pat dalyvavo ir Elektrėnų čempionate, Pandėlyje, Juodupėje. „Visuomet stengiamės bÅ«ti pirmieji – arba pirma vieta, arba nieko“, – šypsosi jie.
Ateities sieti su šokiu vaikinai neketina, anot jų, Lietuvoje tam nėra perspektyvų, bet mano, kad tai tikrai išliks jų pomėgiu. O kol kas jie patys stengiasi tobulėti bei mokyti kitus – šiuo metu yra dešimt pradedančiųjų šokėjų, kuriuos jie pradėjo mokyti dar visai neseniai, vos prieš keturis mėnesius. Tad jei yra daugiau norinčiųjų pradėti šokti breiką, juos visus grupė „N.G.S.“ kviečia į Zarasų jaunimo centrą.
Baigiant pokalbį breikininkai, naudodamiesi proga, labai norėjo padėkoti savo rėmėjams, be kurių sunku bÅ«tų išsiversti: Zarasų jaunimo centrui, kur jaunuoliai gali treniruotis kiekvieną dieną, taip pat juos remiantiems Zarasų miesto seniÅ«nui N. Gusevui, UAB „Osida“, R. Podolskiui,  E. Jurevičiui, A. Baliui, UAB „Algintė“.
Na, o mes dėkojame šauniesiems breikininkams už tai, kad garsina Zarasus, bei linkime jiems sėkmės.
Parengė Gedmintė DIMITREVIČIŪTĖ
 
 
Nuotraukos

Asmeninėje grupės nuotraukoje (iš dešinės): Aurimas V., Aurimas K., Jevgenijus ir Augustinas.Eimantė Petrauskaitė 2011-05-13 20:29:14
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?