2022 m. lapkričio 29 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

TELESKOPAS Draugystė ir daina liks amžinai

Nuotraukoje iš asmeninio merginų albumo – abiturientės Kamilė ir Greta.
 ,Kartu dainuojame nuo dešimtos klasės, tiesa, giedojimo studiją, kuriai vadovauja mokytojas Gražvydas Gasparavičius, pradėjome lankyti jau devintoje klasėje, o bÅ«damos pradinukės dainavome mokyklos chore. Šiaip nesame baigusios jokios muzikos mokyklos, – viena kitą papildydamos pasakojo Greta ir Kamilė, užklaustos, kiek metų jos dainuoja. – Prisimename savo tokį ,,di-i-idelį“ pirmąjį pasirodymą. Tai buvo 2010-ųjų Kovo 11-ąją, o salė tada atrodė tokia didžiulė ir pilna. Kai šiek tiek anksčiau prieš šventę mokytojas Gražvydas pasiÅ«lė mums padainuoti duetu, buvo tiesiog įdomu pamėginti, nė nemanėme, kad viskas nusirutulios iki konkursų. O tada širdys labai drebėjo, bet baimė visgi nepakišo kojos, sudainuoti kartu mums pasisekė itin gerai. Nuo tada ir pradėjome dainuoti kartu“.
Žybsinčiomis akimis merginos linksmai dalijosi įspÅ«džiais iš įvairių koncertų ir renginių, kur joms teko dainuoti. Abi vienareikšmiškai pripažino, kad labiausiai patikę dalyvauti konkurso „Dainų dainelė“ koncertuose. Beje, šiame konkurse pirmąsyk jos dalyvavo dar dešimtoje klasėje, bet tąsyk, sako, pasisekę ne taip gerai, tačiau tai palikę neišdildomų įspÅ«džių bei patirties. O štai antrasis kartas buvo sėkmingesnis – sudalyvauta netgi respublikiniame konkurso etape, kurio koncertus transliavo Lietuvos televizija.
,,Kai pradėjome rimtai dainuoti, muzika pasiglemždavo vis daugiau laiko, prieš koncertus vykdavo daugybė repeticijų, nes norėjome gerai sudainuoti „Dainų dainelėje“. Paaukotas laisvalaikis, praleista nemažai pamokų, o juk neišvengiamai artėjo abitÅ«ros egzaminai... Bet mus labai palaikė artimieji. Tėvai, pradžioje nežiÅ«rėję į tai rimtai, ėmė mumis didžiuotis, draugai, mokytojas, draugiška auditorija buvo stimulas judėti į priekį“, – pasakojo merginos.
Nuo pirmos klasės geriausios draugės Kamilė ir Greta apie ateities planus atsako tik tiek, kad jų keliai tikriausiai išsiskirs, apgailestavo, kad muzika susidomėjusios jau kiek per vėlai. Bet draugystė, tikina merginos, liks amžinai, jos taip pat tikisi dar ne kartą kartu sudainuosiančios.
Anksčiau šokusios pramoginius bei tautinius šokius, dalyvavusios LŠS veikloje ir turėjusios kitų užsiėmimų dabar merginos praktiškai visą laiką skiria mokslams.
,,Neseniai turėjome du tikslus: dalyvauti ,,Dainų dainelės“ respublikiniame ture Vilniuje ir gerai išlaikyti egzaminus. Vieną tikslą jau pasiekėme, liko dar vienas, pats svarbiausias“, – prisipažįsta merginos.
Tad linkime Kamilei ir Gretai sėkmės egzaminų maratone ir pasirenkant savąjį gyvenimo kelią. Ir, žinoma, niekada gyvenime nepamiršti dainos.
O pačios merginos siunčia padėką ir linkėjimus jas palaikantiems tėvams bei dėkoja daug laiko ir triūso joms paskyrusiam muzikos mokytojui Gražvydui Gasparavičiui.
Kalbino Sandra PETKUTĖ
Nuotraukos

Nuotraukoje iš asmeninio merginų albumo – abiturientės Kamilė ir Greta.Eimantė Petrauskaitė 2012-06-04 15:22:59