2024 m. gegužės 18 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

TELESKOPAS Džiaugtis gyvenimu!

Ieva Matiukaitė
Ieva MATIUKAITĖ, apdovanota nominacija už meninius bei kūrybinius gebėjimus:
 
- Prisipažinsiu, kad eidama į Paskutinio skambučio šventę tikėjausi gausianti nominaciją, jaučiausi jos nusipelniusi. O kai užlipau į sceną, sutrikau ir norėjau tik greičiau ją atsiimti, nusifotografuoti su direktoriumi ir kuo skubiau grįžti į savo vietą, kad galėčiau ramiai laukti, kol reikės eiti šokti... Buvo smagu, kad salė ir draugai plojo, malonu, kad buvau įvertinta... Žinoma, ne dėl nominacijos dirbau. Jei teatru, šokiu būčiau užsiėmusi tik dėl to, tai jau bÅ«tų ne malonumas, o sunkus darbas. Tačiau aš visa tai dariau, nes man patiko. O jei patiko ir žiÅ«rovams, jaučiuosi dvigubai laimingesnė.
 
Justina VAITKEVIČIŪTĖ, gavusi nominaciją už aktyvią visuomeninę veiklą:
 
- Na, iš pradžių apie jokias nominacijas negalvojau, bet artėjant Paskutinio skambučio šventei vienas mokytojas subtiliai užsiminė... Taigi šis apdovanojimas nebuvo man kažkokia staigmena, nors iš tiesų tokio didelio įvertinimo aš tikrai nesitikėjau. Kita vertus, gal ir nusipelniau, nes per tuos ketverius metus mokyklai iš tiesų atidaviau labai daug savo laiko, energijos, fantazijos, kÅ«rybingumo. Ir nė kiek nesigailiu, nes ir pati daug ką iš to gavau.
 
Audrius BIVEINIS, gavęs nominaciją už aktyvią veiklą, pareigingumą ir mokyklos reprezentavimą:
 
- Dalyvavau daugybėje mokyklos renginių, buvau aktyvus, pasiklioviau savo jėgomis. Ir nors visa tai dariau sau, nes man patiko ir buvo smagu, visgi nominacijos tikėjausi. Išgirdęs savo pavardę, nuoširdžiai apsidžiaugiau, buvo gera, kad visai nepavydėdami džiaugėsi ir draugai. Ar tai bus postÅ«mis tolimesnei veiklai? Nemanau, nes apdovanojimai paties žmogaus nepakeičia, pakeičia tik aplinkinių požiÅ«rį į jį.
 
Viktorija KRASNOVA, gavusi nominaciją už puikų sistemingą mokymąsi ir labai gerus pasiekimus konkursuose ir olimpiadose, buvo pati atviriausia.
 
- Buvau šiek tiek nustebinta, nors kažkokio apdovanojimo tikėjausi, – sakė Viktorija. – Kiek aš to verta – net nežinau (juk reikia bÅ«ti bent kiek savikritiškiems...). Kokie įspÅ«džiai gavus nominaciją? Turėsiu ką atsiminti, kai bÅ«siu senutė, nors ir nuolat pamiršiu, kur pasidėjau protezus... O jei rimtai – smagu. Gera bÅ«ti įvertintai. Tačiau per daug nesureikšminu. Scenoje patyriau neapsakomą jausmą, kai atlikom mano dainą. Atrodė, kad tą akimirką sustojo laikas. Tikrai. O kai ėjau paimti nominacijos, beveik nieko nepamenu, kaip per miglą ar rytinį rÅ«ką... Matyt, tą akimirką buvau tikrai nustebinta.
 
Na, o laisvalaikiu Viktorija užsiima fotografija, muzika, kÅ«ryba, skaitymu, gerų emocijų ieškojimu su draugais, „pievavimais“, eksperimentavimais... ,,Vis kažko ieškom. Pavyzdžiui, filmuojam kokius filmukus, gamtoje pradedam improvizacinį koncertą, laipiojam stogais, siekdami pajusti laisvės pojÅ«tį, įamžinti dangų, nors bijome aukšÄio... Bėgiojam per lietų basi po titanikines balas, stengdamiesi kuo daugiau vienas kitą aptaškyti, žiÅ«rim, kas suvalgys daugiau IKI ledų po 39 ct ir nenusišaldys liežuvio. Kuriame repą apie tai, ką matome šiame pasaulyje – po nosimi ir virš nosies... Kalbame su sraigėm, o jos taip įdomiai klapsi ragiukais... Na, tų užsiėmimų begalybiškai milžiniškas sąrašas. Visa esmė – džiaugtis gyvenimu, nes jei nesidžiaugsi – jis už tave to nepadarys. Per didelis egoistas, kad galvotų apie kitus“, – sakė Viktorija.
 
Džiaugtis gyvenimu, puošti jį ir save gražiais darbais, svajonėmis, siekiais – to linkime ir nominantams, ir visiems abiturientams.
 
Nominantus kalbino Eimantė PETRAUSKAITĖ, Gedmintė DIMITREVIČIŪTĖ, Egidijus PETRAUSKAS ir Dorina ŠUKYTĖ.
Nuotraukos

Ieva Matiukaitė


Justina Vaitkevičiūtė


Audrius Biveinis


Viktorija KrasnovaEimantė Petrauskaitė 2010-06-11 12:05:45
MERĖ
Darbas jaunimui vasarą
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?