2020 m. liepos 12 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

TELESKOPAS Susipažinkite – tai „Išrinktasai!“

 – Bet iš pradžių –  prisistatykite...
– Mes esame grupė „Išrinktasai!“, kurią sudaro keturiolikmetis Simas Navickas (būgnai), šešiolikmečiai Rūta Skrupskelytė (gitara ir vokalas) ir Ernestas Zinkevičius (bosinė gitara) bei 26-ešerių Tomas Vaicekauskas (gitara). 
– Papasakokite,  kodėl grupę pavadinote „Išrinktasai!“?
– Grupei suteikti būtent tokį pavadinimą įkvėpė filmo „Kung - pao: Gauk į dūdą“ scenos. Ypač pagrindinio herojaus „simpatijos“ balselio tonas.
– Kaip grupė susibūrė?
– O viskas prasidėjo taip: Tomas su Rūta pabandė pagroti kelias grupės „Metallica“ dainas. Dviese groti buvo šiek tiek nuobodoka, todėl pakvietė prie jų prisijungti Simą. Kurį laiką grojo trise, „padarė“ daugiau kitų mėgstamų grupių dainų, bet nuolat kažko trūko... O tas kažkas – bosinė gitara. Pasiūlė keliems pažįstamiems bosistams, gal norėtų prisijungti. Taip į grupę atėjo Ernis, dabartinis bosistas. Štai šitaip ir gimė grupė.
– Kokią muziką atlieka jūsų grupė ir kodėl?
– Grojame roko stiliaus muziką, kol kas kitų garsių roko grupių dainas. Toks stilius susiformavo todėl, kad jis visiems nariams labiausiai patinka ir yra priimtinas. Beje, nors daugiausia grojame kitų atlikėjų dainas, tačiau kiekvienoje jų „paliekame“ ir  dalelę savo minčių bei idėjų, stengiamės pridėti bent šiek tiek originalumo. Turime sukūrę ir savo dainų, kurias nuolat tobuliname.
– Kokiuose koncertuose grojote ar šventėse dalyvavote?
– Grojome jaunimo roko grupių festivalyje-konkurse „Rock Atomic 2013“ Visagine, jaunimo festivalyje „Osmosas 7“ Ignalinoje, jaunimo  muzikos grupių festivalyje-konkurse „Foozas 2013“ Druskininkuose, žinoma, ir Zarasų krašte: Dusetų kraštiečių šventėje, Antazavės bei Suvieko kaimų šventėse, ne kartą koncertavome Zarasuose. 
– O kodėl scenoje visada pasirodote su skrybėlėmis? 
– Iš pradžių skrybėlę dėvėjo tik Tomas, bet po to pasimatuoti sugalvojo ir Ernestas bei Simas, kuris savo seną skrybėlę padovanojo Rūtai. Tai prigijo ir tapo mūsų įvaizdžio dalimi. 
– Jūs likote vienintelė tokio stiliaus grupė Zarasuose, o juk anksčiau jų buvo daugiau. Kaip manote, kodėl Zarasų jaunimas nebėra toks energingas, koks buvo dar palyginti ne taip seniai?
– Manome, jog tai įvyko daugumai muzikalių zarasiečių išvykus studijuoti ar dirbti į didžiuosius šalies miestus ir kitas šalis. Naujajai kartai labiau patinka elektroninė muzika, kitoks laisvalaikio praleidimo būdas. Gyvas grojimas turbūt „išėjo iš mados“...
– Berods, ketinote kažkam padėkoti...
– Taip, norime padėkoti visiems grupės fanams, draugams, artimiesiems ir, žinoma, visiems Zarasams už tai, kad  mus palaiko ir klausosi mūsų muzikos su dideliu džiaugsmu. Kviečiame apsilankyti ir kituose mūsų koncertuose.
– Dėkoju už pokalbį. Visos „Tu – ne vienas“ redakcijos vardu linkiu ir ateityje likti tokiems pat energingiems. Ir, žinoma, sėkmingo kūrybinio darbo!
Kalbino ir parengė Egidijus PETRAUSKAS
Grupė „Išrinktasai!“.
Nuotrauka iš grupės archyvo.
 
NuotraukosArianda Griščenko 2013-09-11 21:44:15