2022 m. gruodžio 2 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

TELESKOPAS Susipažinkite – tai „Išrinktasai!“

 – Bet iš pradžių –  prisistatykite...
– Mes esame grupė „Išrinktasai!“, kurią sudaro keturiolikmetis Simas Navickas (bÅ«gnai), šešiolikmečiai RÅ«ta Skrupskelytė (gitara ir vokalas) ir Ernestas Zinkevičius (bosinė gitara) bei 26-ešerių Tomas Vaicekauskas (gitara). 
– Papasakokite,  kodėl grupę pavadinote „Išrinktasai!“?
– Grupei suteikti bÅ«tent tokį pavadinimą įkvėpė filmo „Kung - pao: Gauk į dÅ«dą“ scenos. Ypač pagrindinio herojaus „simpatijos“ balselio tonas.
– Kaip grupė susibÅ«rė?
– O viskas prasidėjo taip: Tomas su RÅ«ta pabandė pagroti kelias grupės „Metallica“ dainas. Dviese groti buvo šiek tiek nuobodoka, todėl pakvietė prie jų prisijungti Simą. Kurį laiką grojo trise, „padarė“ daugiau kitų mėgstamų grupių dainų, bet nuolat kažko trÅ«ko... O tas kažkas – bosinė gitara. PasiÅ«lė keliems pažįstamiems bosistams, gal norėtų prisijungti. Taip į grupę atėjo Ernis, dabartinis bosistas. Štai šitaip ir gimė grupė.
– Kokią muziką atlieka jÅ«sų grupė ir kodėl?
– Grojame roko stiliaus muziką, kol kas kitų garsių roko grupių dainas. Toks stilius susiformavo todėl, kad jis visiems nariams labiausiai patinka ir yra priimtinas. Beje, nors daugiausia grojame kitų atlikėjų dainas, tačiau kiekvienoje jų „paliekame“ ir  dalelę savo minčių bei idėjų, stengiamės pridėti bent šiek tiek originalumo. Turime sukÅ«rę ir savo dainų, kurias nuolat tobuliname.
– Kokiuose koncertuose grojote ar šventėse dalyvavote?
– Grojome jaunimo roko grupių festivalyje-konkurse „Rock Atomic 2013“ Visagine, jaunimo festivalyje „Osmosas 7“ Ignalinoje, jaunimo  muzikos grupių festivalyje-konkurse „Foozas 2013“ Druskininkuose, žinoma, ir Zarasų krašte: Dusetų kraštiečių šventėje, Antazavės bei Suvieko kaimų šventėse, ne kartą koncertavome Zarasuose. 
– O kodėl scenoje visada pasirodote su skrybėlėmis? 
– Iš pradžių skrybėlę dėvėjo tik Tomas, bet po to pasimatuoti sugalvojo ir Ernestas bei Simas, kuris savo seną skrybėlę padovanojo RÅ«tai. Tai prigijo ir tapo mÅ«sų įvaizdžio dalimi. 
– JÅ«s likote vienintelė tokio stiliaus grupė Zarasuose, o juk anksčiau jų buvo daugiau. Kaip manote, kodėl Zarasų jaunimas nebėra toks energingas, koks buvo dar palyginti ne taip seniai?
– Manome, jog tai įvyko daugumai muzikalių zarasiečių išvykus studijuoti ar dirbti į didžiuosius šalies miestus ir kitas šalis. Naujajai kartai labiau patinka elektroninė muzika, kitoks laisvalaikio praleidimo bÅ«das. Gyvas grojimas turbÅ«t „išÄ—jo iš mados“...
– Berods, ketinote kažkam padėkoti...
– Taip, norime padėkoti visiems grupės fanams, draugams, artimiesiems ir, žinoma, visiems Zarasams už tai, kad  mus palaiko ir klausosi mÅ«sų muzikos su dideliu džiaugsmu. Kviečiame apsilankyti ir kituose mÅ«sų koncertuose.
– Dėkoju už pokalbį. Visos „Tu – ne vienas“ redakcijos vardu linkiu ir ateityje likti tokiems pat energingiems. Ir, žinoma, sėkmingo kÅ«rybinio darbo!
Kalbino ir parengė Egidijus PETRAUSKAS
Grupė „Išrinktasai!“.
Nuotrauka iš grupės archyvo.
 
NuotraukosArianda Griščenko 2013-09-11 21:44:15
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?