2022 m. lapkričio 30 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

TELESKOPAS: Visur ir visada kartu!

Draugės Kamilė ir Greta mėgsta ir rimtai pasikalbėti, ir smagiai pasijuokti.
 Šias merginas mes matome vos ne kiekviename renginyje. Jos groja, dainuoja, šoka, vaidina, sportuoja, dalyvauja įvairiuose konkursuose, projektuose, atstovaudamos klasei, mokyklai, rajonui. Merginų duetas jau ne pirmą kartą puikiai pasirodo konkurse „Dainų dainelė“, o skaitovų konkursuose rajone jos paprastai pelno pirmąsias vietas. Beje, abi merginos taip pat ir puikiai mokosi.
Nuostabu ir neįtikėtina, kaip, regis, tokiems dviems skirtingiems žmogučiams gali patikti tiek daug vienodų dalykų? 
Pačios merginos mano, kad tai, ko gero, įtakoja tas faktas, jog jos net ir gimė tą pačią dieną, toje pačioje palatoje, o vėliau susitiko toje pačioje klasėje. Šypsodamosios prisimena pirmąją jų pažinties dieną: tą Rugsėjo 1ąją Greta, dar nepažinodama Kamilės, jai pasakė: „Jeigu dabar su manimi nenubėgsi nuo šių laiptų, aš su tavimi niekada nedraugausiu!“ Kaip manote, ką atsakė Kamilė? Pagal tai, jog merginas ir šiandien dažniausiai matome kartu, aišku, kad Kamilė nukurnėjo drauge. Taip nuo anos dienos ir prasidėjusi jų draugystė. Jau dešimt metų jos supranta viena kitą iš pusės žodžio, vienai kuo nors susidomėjus netrukus įsitraukia ir kita, jos kartu bėga į repeticijas, dalyvauja šventėse, kartu juokauja, kalbasi, dalijasi paslaptimis ir džiaugiasi, kad neturi jokių kompleksų.
Žinoma, tiek daug laiko praleidžiant kartu pasitaiko ir nesutarimų. Paklausus apie juos, merginos šypteli ir sako, kad pykstasi jos kelis kartus per dieną, tiesiog dėl įvairiausių smulkmenų. Kartais tie susipykimai baigiasi taip, jog nukenčia sąsiuviniai, kurie dažnai plyšta pusiau... Kamilė juokauja, kad ji dviem valandomis vyresnė, taigi turinti pranašumą, tačiau kuri šiame dvejetuke „protas“, o kuri „širdis“ – sunku pasakyti. Šiaip ar taip, jokie pykčiai šių merginų neišskyrė. Tiesa, kad labai viena kitai nenusibostų, merginos, sako, bandžiusios viena nuo kitos pailsėti, kartą net visą vasarą nebendravusios, bet tai nieko nepakeitė. Vos sugrįžusios į mokyklą jos vėl tapo neišskiriamomis draugėmis. Jei vienos iš jų bent dieną nėra mokykloje, tai ir kita vaikštinėja be nuotaikos, jausdama, kaip kažko labai trÅ«ksta.
Abi merginos labai nerimauja dėl ateities. Jos pačios, o ir daugelis kitų mano, kad jų vieta – scenoje, bet Kamilę visgi labiau traukia rimti mokslai, o Gretą – muzika. Tačiau dėl vieno noro merginos yra tikros – jei jų ateities keliai ir pasuks skirtingomis kryptimis, jos norėtų likti tokiomis pat geromis draugėmis!
Straipsnį parengė Viktorija BRATIŠKAITĖ.
Nuotraukos

Draugės Kamilė ir Greta mėgsta ir rimtai pasikalbėti, ir smagiai pasijuokti.Arianda Griščenko 2013-07-08 23:44:21
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?