2019 m. gegužės 21 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Skelbiamas Zarasų rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos projektų finansavimo konkursas. Paraiškos priimamos nuo 2019 m. balandžio 30 d. iki 2019 m. gegužės 29 d.

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Tėvynės labui

Birželio 4-osios popietę Vaikų literatūros skyriuje vyko piešinių parodos „Tėvynės labui“ atidarymas. Joje eksponuojami 2017 metais vykusio tarptautinio mokinių piešinių konkurso, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo 100-iui ir Lietuvos kariuomenės 100-iui paminėti laureatų ir diplomatų  kūriniai.
 
Konkursą organizavo Lietuvos Didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjunga kartu su partneriais – Lietuvos kariuomene ir Vievio meno mokykla. Konkurso tikslas – ugdyti meilę ir pagarbą Tėvynei, jos gynėjams, domėtis šalies istorija, skatinti patriotiškumą ir meninį ugdymą.
 
Iš pateiktų 1358 piešinių 100-as buvo įvertinti diplomais. Džiugu, kad į šimtuką pateko net trys Zarasų meno mokyklos ugdytinių piešiniai. Jų autoriai mokytojos Petronės Sekonienės mokiniai – Valerija Silivanova, Emilija Šeikytė, Anton Korotkin.
 
Parodą organizavusi, iš Zarasų kilusi Indrė Kuizinienė, atidaryme dalyvaujantiems Pauliaus Širvio progimnazijos moksleiviams pasakojo apie konkurso organizavimą, organizatorius. Pasakojo, kad kūrinius vertino dailininkai, kariškiai, muzikantas ir socialinių projektų dalyvis Gabrielius Liaudanskas-Svaras.
 
P. Širvio progimnazijos mokytoja Rimutė Morozovienė skaitydama paskaitą „Lietuvos kariuomenės vaidmuo kovose už laisvę“ klausytojus supažindino su kariuomenės vaidmeniu valstybės gyvenime. Supažindino su kariuomenės rūšimis, didžiųjų kunigaikščių mūšiuose naudota taktika. Pabrėžė, kad kariuomenės paskirtis ginti savo Tėvynę, užtikrinti šalies saugumą.
 
Indrė Kuizinienė, Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjungos narė, kvietė parodos atidarymo dalyvius domėtis Lietuvos kariuomene, tapti jos nariais.
Parodą „Tėvynės labui“ kviečiame aplankyti iki birželio 19 dienos.
 
ZINA ČERNOVIENĖ, Zarasų viešosios bibliotekos vyresn. bibliotekininkė
NuotraukossavanorioFrancesco FARINELLA

Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka 2018-06-06 07:42:23