2022 m. lapkričio 30 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

TOOOKIEnutikimai abiturientų nuotaikos praskaidrinimui

 Moteriški privalumai 
Kartą prieš istorijos egzaminą viena mergina nusprendė pagudrauti ir pasinaudoti savo moteriškais privalumais – pasikišo po pėdkelnėmis lapelius su tam tikrais atsakymais, užsisegė sijoną ir... pirmyn į egzaminą! „Špargalkių“ jaunajai gudrautojai visai neprireikė, bet ji niekaip negalėjo suprasti, kodėl visi mokytojai žvilgčiodami į ją taip gardžiai juokiasi. Pasirodo, jos „špargalkės“ nuslinko žemyn ir yra visiems puikiai matomos. 
Žodis iš C raidės
Moksleivis, rašÄ™s rašinį apie V. MykolaičioPutino romaną „Altorių šešÄ—ly“, buvo girdėjęs apie celibatą – draudimą katalikų kunigams vesti bei turėti lytinių santykių. Bet, kaip tyčia, per egzaminą šÄ¯ žodį jis užmiršo ir tik prisiminė, jog žodis turįs prasidėti C raide. Bandydamas išsisukti iš keblios situacijos mokinys vietoj „celibato“ parašÄ— žodį „celiulitas“. Taigi, pasak jo, kiekvienas kunigas privalo laikytis... celiulito.
Kojotės šÄ—lo
Gramatikos teste mokinys turėjo įrašyti praleistas raides: „Nors Martynas sėdėjo netoli laužo, jo koj_tės š_lo“. Gudragalvis vietoj: „kojytės šalo“,  Ä¯rašÄ— „kojotės šÄ—lo“ ir gerokai prajuokino tą darbą taisiusį mokytoją. 
Rimta interpretacija
Moksleiviui teko interpretuoti S. Nėries eilėraštį, kuriame buvo tokios eilutės: „...dėl aguonėlės raudonos, rugių gėlelės mėlynos, toli paklydo mano vaikelis...“ . Mokinys labai rimtai svarstė, kad S. Nėries sÅ«nus turįs rimtų problemų dėl... narkotikų. 
Skubus „iškvietimas“
Prasidėjus matematikos egzaminui moksleiviai įniko spręsti uždavinius. Staiga vienam jų skubiai prireikė į tualetą. Vargšui taip nepasisekė, jog jis tualete praleido kone valandą. Kai pagaliau „atsilaisvinęs“ mokinys sugrįžo, egzaminas jau ėjo į pabaigą...
Ä® egzaminą – be sijono
Viena abiturientė dar iš vakaro išsilygino gražų naują sijoną. Kad nesulamdytų, ketino apsirengti jį prieš pat išeidama į egzaminą. Tik žvilgt į laikrodį – o Dieve, vėluoju! Lietpaltuką ant pečių (lijo kaip iš kibiro) – ir pro duris. Nulėkusi į gimnaziją jau rengsis, gi žiÅ«ri – apatinio sijonuko nėriniai švysčioja... Itin gražiai atrodyti merginai nepasisekė – egzaminą teko laikyti apsirengus lietpaltuku...
Iš 250 žodžių
Dešimtokams laikant lietuvių kalbos egzaminą buvo užduotis parašyti rašinį iš 250 žodžių. Vienas mokinys šią užduotį atliko kiek kitaip: parašÄ— ne rašinį, o... 250 žodžių. Be skyrybos ženklų, bet ir be klaidų. Sumanaus vaikino bÅ«ta!
Štai kokių nuotaikingų pasakojimų sulaukėme iš savo mokytojų, už tai jiems nuoširdžiai dėkojame. O jums, mieli abiturientai ir dešimtokai, linkime sėkmės per egzaminus. Nudžiuginkite save ir savo mokytojus gerais rezultatais, o ne juokingomis situacijomis.
Mokytojus kalbino Sandra PETKUTĖ, Arianda GRIŠÄŒENKO, Dominyka PARADNIKAITĖ ir Egidijus PETRAUSKAS, straipsnį parengė Arianda.
 

Arianda Griščenko 2013-05-08 23:22:30
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?