2020 m. liepos 12 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

TOOOKIEnutikimai abiturientų nuotaikos praskaidrinimui

 Moteriški privalumai 
Kartą prieš istorijos egzaminą viena mergina nusprendė pagudrauti ir pasinaudoti savo moteriškais privalumais – pasikišo po pėdkelnėmis lapelius su tam tikrais atsakymais, užsisegė sijoną ir... pirmyn į egzaminą! „Špargalkių“ jaunajai gudrautojai visai neprireikė, bet ji niekaip negalėjo suprasti, kodėl visi mokytojai žvilgčiodami į ją taip gardžiai juokiasi. Pasirodo, jos „špargalkės“ nuslinko žemyn ir yra visiems puikiai matomos. 
Žodis iš C raidės
Moksleivis, rašęs rašinį apie V. MykolaičioPutino romaną „Altorių šešėly“, buvo girdėjęs apie celibatą – draudimą katalikų kunigams vesti bei turėti lytinių santykių. Bet, kaip tyčia, per egzaminą šį žodį jis užmiršo ir tik prisiminė, jog žodis turįs prasidėti C raide. Bandydamas išsisukti iš keblios situacijos mokinys vietoj „celibato“ parašė žodį „celiulitas“. Taigi, pasak jo, kiekvienas kunigas privalo laikytis... celiulito.
Kojotės šėlo
Gramatikos teste mokinys turėjo įrašyti praleistas raides: „Nors Martynas sėdėjo netoli laužo, jo koj_tės š_lo“. Gudragalvis vietoj: „kojytės šalo“,  įrašė „kojotės šėlo“ ir gerokai prajuokino tą darbą taisiusį mokytoją. 
Rimta interpretacija
Moksleiviui teko interpretuoti S. Nėries eilėraštį, kuriame buvo tokios eilutės: „...dėl aguonėlės raudonos, rugių gėlelės mėlynos, toli paklydo mano vaikelis...“ . Mokinys labai rimtai svarstė, kad S. Nėries sūnus turįs rimtų problemų dėl... narkotikų. 
Skubus „iškvietimas“
Prasidėjus matematikos egzaminui moksleiviai įniko spręsti uždavinius. Staiga vienam jų skubiai prireikė į tualetą. Vargšui taip nepasisekė, jog jis tualete praleido kone valandą. Kai pagaliau „atsilaisvinęs“ mokinys sugrįžo, egzaminas jau ėjo į pabaigą...
Į egzaminą – be sijono
Viena abiturientė dar iš vakaro išsilygino gražų naują sijoną. Kad nesulamdytų, ketino apsirengti jį prieš pat išeidama į egzaminą. Tik žvilgt į laikrodį – o Dieve, vėluoju! Lietpaltuką ant pečių (lijo kaip iš kibiro) – ir pro duris. Nulėkusi į gimnaziją jau rengsis, gi žiūri – apatinio sijonuko nėriniai švysčioja... Itin gražiai atrodyti merginai nepasisekė – egzaminą teko laikyti apsirengus lietpaltuku...
Iš 250 žodžių
Dešimtokams laikant lietuvių kalbos egzaminą buvo užduotis parašyti rašinį iš 250 žodžių. Vienas mokinys šią užduotį atliko kiek kitaip: parašė ne rašinį, o... 250 žodžių. Be skyrybos ženklų, bet ir be klaidų. Sumanaus vaikino būta!
Štai kokių nuotaikingų pasakojimų sulaukėme iš savo mokytojų, už tai jiems nuoširdžiai dėkojame. O jums, mieli abiturientai ir dešimtokai, linkime sėkmės per egzaminus. Nudžiuginkite save ir savo mokytojus gerais rezultatais, o ne juokingomis situacijomis.
Mokytojus kalbino Sandra PETKUTĖ, Arianda GRIŠČENKO, Dominyka PARADNIKAITĖ ir Egidijus PETRAUSKAS, straipsnį parengė Arianda.
 

Arianda Griščenko 2013-05-08 23:22:30