2022 m. rugpjūčio 16 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

TOOOKIEnutikimai abiturientų nuotaikos praskaidrinimui

 Moteriški privalumai 
Kartą prieš istorijos egzaminą viena mergina nusprendė pagudrauti ir pasinaudoti savo moteriškais privalumais – pasikišo po pėdkelnėmis lapelius su tam tikrais atsakymais, užsisegė sijoną ir... pirmyn į egzaminą! „Špargalkių“ jaunajai gudrautojai visai neprireikė, bet ji niekaip negalėjo suprasti, kodėl visi mokytojai žvilgčiodami į ją taip gardžiai juokiasi. Pasirodo, jos „špargalkės“ nuslinko žemyn ir yra visiems puikiai matomos. 
Žodis iš C raidės
Moksleivis, rašÄ™s rašinį apie V. MykolaičioPutino romaną „Altorių šešÄ—ly“, buvo girdėjęs apie celibatą – draudimą katalikų kunigams vesti bei turėti lytinių santykių. Bet, kaip tyčia, per egzaminą šÄ¯ žodį jis užmiršo ir tik prisiminė, jog žodis turįs prasidėti C raide. Bandydamas išsisukti iš keblios situacijos mokinys vietoj „celibato“ parašÄ— žodį „celiulitas“. Taigi, pasak jo, kiekvienas kunigas privalo laikytis... celiulito.
Kojotės šÄ—lo
Gramatikos teste mokinys turėjo įrašyti praleistas raides: „Nors Martynas sėdėjo netoli laužo, jo koj_tės š_lo“. Gudragalvis vietoj: „kojytės šalo“,  Ä¯rašÄ— „kojotės šÄ—lo“ ir gerokai prajuokino tą darbą taisiusį mokytoją. 
Rimta interpretacija
Moksleiviui teko interpretuoti S. Nėries eilėraštį, kuriame buvo tokios eilutės: „...dėl aguonėlės raudonos, rugių gėlelės mėlynos, toli paklydo mano vaikelis...“ . Mokinys labai rimtai svarstė, kad S. Nėries sÅ«nus turįs rimtų problemų dėl... narkotikų. 
Skubus „iškvietimas“
Prasidėjus matematikos egzaminui moksleiviai įniko spręsti uždavinius. Staiga vienam jų skubiai prireikė į tualetą. Vargšui taip nepasisekė, jog jis tualete praleido kone valandą. Kai pagaliau „atsilaisvinęs“ mokinys sugrįžo, egzaminas jau ėjo į pabaigą...
Ä® egzaminą – be sijono
Viena abiturientė dar iš vakaro išsilygino gražų naują sijoną. Kad nesulamdytų, ketino apsirengti jį prieš pat išeidama į egzaminą. Tik žvilgt į laikrodį – o Dieve, vėluoju! Lietpaltuką ant pečių (lijo kaip iš kibiro) – ir pro duris. Nulėkusi į gimnaziją jau rengsis, gi žiÅ«ri – apatinio sijonuko nėriniai švysčioja... Itin gražiai atrodyti merginai nepasisekė – egzaminą teko laikyti apsirengus lietpaltuku...
Iš 250 žodžių
Dešimtokams laikant lietuvių kalbos egzaminą buvo užduotis parašyti rašinį iš 250 žodžių. Vienas mokinys šią užduotį atliko kiek kitaip: parašÄ— ne rašinį, o... 250 žodžių. Be skyrybos ženklų, bet ir be klaidų. Sumanaus vaikino bÅ«ta!
Štai kokių nuotaikingų pasakojimų sulaukėme iš savo mokytojų, už tai jiems nuoširdžiai dėkojame. O jums, mieli abiturientai ir dešimtokai, linkime sėkmės per egzaminus. Nudžiuginkite save ir savo mokytojus gerais rezultatais, o ne juokingomis situacijomis.
Mokytojus kalbino Sandra PETKUTĖ, Arianda GRIŠÄŒENKO, Dominyka PARADNIKAITĖ ir Egidijus PETRAUSKAS, straipsnį parengė Arianda.
 

Arianda Griščenko 2013-05-08 23:22:30