2021 m. kovo 5 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Transporto paslaugų teikimas

Jau ne pirmus metus transporto paslaugas (toliau – paslaugos) Zarasų rajono savivaldybėje teikia nevyriausybinė organizacija Zarasų krašto žmonių su negalia sąjunga. Paslaugos, teikiamos pagal poreikius asmenims, kurie dėl negalios, ligos ar senatvės turi judėjimo problemų ir dėl to negali naudotis visuomeniniu ar individualiu transportu.


2020 metais Zarasų krašto žmonių su negalia sąjunga suteikė 261 asmeniui transporto paslaugas: pavėžėjimas/palydėjimas į gydymo įstaigas, esančias Utenos, Visagino, Rokiškio, Vilniaus ir Kauno rajonuose, į reabilitacijos įstaigas, esančias Druskininkuose, Birštone, Utenoje, Elektrėnuose ir kitur. Zarasų rajono savivaldybės gyventojai vykdavo į kitas įstaigas – banko padalinius Utenoje, Vilniuje, Visagine, notarų biurus Zarasuose, Visagine, Utenoje. COVID -19 pandemijos ir karantino laikotarpiu buvo vežiojamas maistas, vaistai ir teikiamos kitos bÅ«tinosios paslaugos Zarasų rajono neįgaliesiems bei kitiems gyventojams, kuriems ši pagalba buvo reikalinga.


Iš viso per 2020 metus buvo suteikta 617 paslaugų. Paslaugų poreikis kasmet didėja.


2020 metais Zarasų rajono savivaldybė pagal Zarasų rajono savivaldybės strateginio veiklos plano Socialinių paslaugų, paramos ir sveikatos priežiÅ«ros programos priemonę „Transporto paslaugų teikimas neįgaliesiems“ rėmė Zarasų krašto žmonių su negalia sąjungos teikiamas transporto paslaugas. Tam tikslui buvo skirta ir panaudota 8,0 tÅ«kst. eurų iš savivaldybės biudžeto.

 

Zarasų krašto žmonių su negalia sąjunga


Svetlana Veikšrienė 2021-02-18 08:18:25