2024 m. liepos 17 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Tris šalis suvienijęs “300 Lakes Rally” ir vėl nustebins inovacijomis

Pelnęs ne vieną apdovanojimą už inovacijas ir sėkmę, trijų šalių ralio festivalis „300 Lakes Rally“ tęsia savo vystymąsi ir 2016 metais. Tradiciškai šis įspÅ«dingas vasaros renginys  Zarasų rajono ir Visagino savivaldybių pašonėje susitinkančias tris valstybes – Latviją, Baltarusiją bei Lietuvą –  sujungia jau nuo 2010 metų. Šalys čia „susitinka“ geografine prasme, todėl turi tuos pačius interesus vystant regiono sporto turizmą, verslą bei įvaizdį. Tad nenuostabu, kad bendromis šių šalių institucijų, organizatoriaus (dabar „Autosporto projektai“), bendruomenių bei atskirų žmonių pastangomis, „300 Lakes Rally“ tapo vienu laukiamiausiu sporto renginiu ne tik regione, bet ir apskritai visose trijose šalyse.
 
„Metų iniciatyva 2010“, „Sporto marketingo kampanija 2010“, „Sėkmingiausias Sporto Turizmo renginys 2011“ bei kiti apdovanojimai ir nominacijos atspindi organizatoriaus perfekcionizmą kuriant ir įgyvendinant didelio masto projektus. Šiais metais nepaprastos sėkmės susilaukęs dar vienas to paties organizatoriaus renginys – „Moterų ralis“ – tapo įrodymu, kad šios komandos darbai pelno pripažinimą ir sukuria tikrai nepaprastą atmosferą. Organizatorių komanda nuolat vysto savo projektus ir daro viską, kad trijų šalių ir trijų šimtų ežerų ralio festivalis šiais metais taptų geriausiu iš visų buvusių.
 
Renginio centras šių metų rugpjūčio 12-13 dienomis, kaip ir visada, bus trijų šimtų ežerų krašto sostinėje – Zarasuose.
 
Paskutinio vasaros mėnesio romantikos ir automobilių sporto įkaršÄio mišinys kiekvienais metais sukuria ypatingą nuotaiką, tvyrančią ore ir žiÅ«rovų širdyse. Tai neabejotinai išliks. Tačiau sportinė renginio dalis, išskyrus pačius populiariausius akcentus, reikšmingai keisis. Garsiausi –  Visagino, Zarasų salos bei didelė dalis Stelmužės – greičio ruožai išlieka tie patys. Bet apskritai, iš visų dvylikos greičio ruožų net penki bus visiškai nauji. Dar daugiau, beveik pusė ralio trasos bus ant asfalto.
 
Dalyviai kovos ne tik dėl „300 Lakes Rally“ nugalėtojo vardo. Šiais metais čia bus varžomasi ir dėl kitokių titulų. Renginyje vyks Lietuvos Ralio Čempionato, Baltarusijos Ralio Čempionato etapai bei pirmąjį kartą -„FIA Baltijos (šalių) Ralio Trofėjaus“ (Baltic Rally Trophy) etapas. Tarptautinė Automobilių Sporto Federacija (FIA) įkÅ«rė šią regioninę varžybų seriją kaip dalį visą Europą apimančios „FIA European Rally Trophy“ programos 2016 metų pradžioje. „300 Lakes Rally“ taps pirmosiomis šios serijos varžybomis Lietuvoje. Taigi iškilmingame trijų šalių ralio festivalio finale Zaraso ežero Didžiojoje saloje saloje bus įteikti ir trys pagrindinių laimėjimų komplektai - FIA „European Rally Trophy Baltic“, Lietuvos Ralio Čempionato bei Baltarusijos Ralio Čempionato nugalėtojams.
 
Trijų šalių ralio festivalis „300 Lakes Rally“ yra įtraukta į Zarasų rajono savivaldybės prioritetinių renginių sąrašÄ… ir numatyta, kad jame bus dar bent tris ateinančius metus. Akivaizdu, kad matysime Zarasų rajono savivaldybės Mero, jo komandos bei organizatoriaus pastangas ir vėl įgyvendinti įsimintiną renginį. Centrinė miesto aikštė taps spalvota ir šurmulinga trims savaitgalio dienoms. Čia bus galima apžiÅ«rėti lenktyninius ir serviso automobilius, kitą techniką, inžinierių-mechanikų darbą, šalia vyks mugė, kitos pramogos. O šeštadienio vakare pagrindinėje Zarasų salos scenoje bus iškilmingi apdovanojimai, „G&G Sindikatas“ koncertas ir dÅ«zgės po šiltu vasaros nakties dangumi. 
 
„300 Lakes Rally“ organizatorių informacija
 
Nuotraukos:
Dace Janova, Marius Čiutelė, nikodema.lt

 

Nuotraukos
2016-06-15 08:27:55
MERĖ
Balsavimas už dalyvaujamojo biudžeto projekto idėjas
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?