2022 m. gruodžio 2 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Tryliktasis: neįprastas ir velnioniškai šaunus

Įrengiama stovyklavietė.
 Taigi tą šiltą šeštadienio popietę nukeliavome visi į Šlyninkos vandens malÅ«ną. Paupyje pasistatę palapines ir visaip kitaip įsikÅ«rę, senbuviai Vilija ir Egidijus ėmėsi naujokų (tiksliau – naujokių) priėmimo į redakciją ceremonijų. Pasirodo, tapti pilnateisiu redakcijos nariu nėra taip paprasta. Merginoms teko atlikti įvairias užduotis: ir visoms kartu surištomis kojomis eiti, ir dantimis ieškoti miltuose saldainių, prieš tai iš vandens burna ištraukus obuolį, buvo patikrinta ir merginų laiko nuovoka, liepus joms nueiti nustatytą atstumą per vieną minutę... Ir, žinoma, visos iškilmingai klÅ«pėdamos turėjo prisiekti, o po to buvo suštampuotos redakcijos antspaudu. 
Redakcijos Mamytė – „Zarasų krašto“ redaktoriaus pavaduotoja ir mÅ«sų konsultantė Danutė Pulokaitė – po naujokų griebėsi svečių. O taip nutiko, jog šiame gimtadienyje dalyvavo net 5 paskutiniai „Tu – ne vienas“ redaktoriai (Virginija Pupeikytė, Vilmantas Žilinskas, Irma PetrašiÅ«naitė, Eimantė Petrauskaitė ir dabartinė redaktorė Vilija Bučenkaitė). Kelios užduotėlės, tarp kurių – išpainioti raizginėlį vielutės, pasirodo, ne tokios ir lengvos. Nepaleido, kol redaktoriai neįrodė, jog jie – tie patys, kurie prieš keletą metų mindžiojo „Zarasų krašto“ slenkstį, lakstė su diktofonais, užrašÅ³ knygelėm ir didelėm akim. Štai tada svečiai gavo progą tarti didžiuosius sveikinimo žodžius bei išsakyti geriausius linkėjimus „Tu – ne vienas“ laikraštuko redakcijos nariams. Iškart po to tiek išeinantieji, tiek pasiliekantieji padėkojo Mamytei ir įteikė jai „amžinąjį“ rašiklį ir taip ilgai slapstytą diiiiidelę gėlę.
O tada jau pasipylė šnekos, dainos – lyg iš gausybės rago! Kas grojo, kas dainavo, kas šašlykus kepė, kas malÅ«nininko Stasio pasakojimų apie malÅ«no velniukus klausėsi, o kas tiesiog akim klapsėjo, bet niekas nenuobodžiavo! Beje, sulaukėme netikėtos viešnios – užuodusi gardžiuosius šašlykus atklydo katė, kuri susilaukė ypatingo dėmesio ir alkana, žinoma, neliko. 
Prisivalgę ir prisikalbėję po pertraukėlės redakcijos nariai Anastazija ir Viktorija griebėsi abiturientų. Jiems teko užrištomis akimis prilupti pakabintą ant medžio šakos „lėlę“, pilną miltų ir saldainių. Juoko ir patiems abiturientams, ir žiÅ«rovams maža anaiptol nepasirodė, ypač kai šio reikalo energingai ėmėsi Vaidas. 
Tačiau tuo gimtadienis nesibaigė – prasidėjo įvairÅ«s žaidimai nuo „Alias“ iki šaradų, jau tapusių redakcijos gimtadienių tradicija. Kai kurie taip ir nesugulė į šitaip kruopšÄiai vakare statytas palapines – iki ryto džiaugėsi smagia kompanija. Jie, beje, ryte buvo žvaliausi, kad ir kaip keista tai bebÅ«tų.
Sėkmingai pravažiavo „Tu – ne vienas“ traukinukas jau trylika stotelių. Keitėsi keleiviai, keitėsi vairuotojai, keitėsi ir pats traukinukas. Tačiau vienas dalykas liko tas pats – noras ieškoti, pamatyti, suprasti, sužinoti ir bÅ«ti išgirstam. Šis noras neblėsta, tad traukinukui savo kelią pamesti anaiptol negresia. Sėkmingo kelio į keturioliktąją stotelę!
Irma PETRAŠIŪNAITĖ
P.S. Straipsnelio autorė prisipažino seniai ką panašaus berašiusi, taigi jai buvę kažkaip keista, bet smagu, ir visų svečių vardu dėkojo už nuotaikingą šventę.
Gi visa „Tu – ne vienas“ komanda dėkoja Šlyninkos vandens malÅ«no savininkams Reginai Veselienei ir Stasiui Sutkauskiui už priėmimą, rÅ«pestį, pagalbą. AčiÅ«!
Vilmanto ŽILINSKO nuotraukos.
AčiÅ«, Vilmantai!!!  

Arianda Griščenko 2012-07-15 17:18:04
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?