2022 m. rugpjūčio 12 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Trys viename... Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos septintokas keturiolikmetis Simonas NAVICKAS groja net trimis instrumentais: būgnais, pianinu ir gitara.

 Simonas iš tiesų turi puikią muzikinę klausą ir yra gabus muzikos srityje. Didžiąją savo laiko dalį skiria muzikai: beveik po pusdienį jis praleidžia meno mokykloje ir Zarasų jaunimo centre, kur ir groja pianinu,  bÅ«gnais bei gitara. Beje, nedaugelis per pusmetį išmoksta visų gitaros pagrindų ir puikiai groja, o štai Simonas tai sugebėjo.
Nors keturiolikmetis muzikuoja net trimis muzikos instrumentais, labiausiai jam patinka groti bÅ«gnais ir gitara. „Muzika man reiškia viską, be jos aš neįsivaizduoju savo gyvenimo“, – teigia Simonas. Jam puikiai pavyksta suderinti muzikavimą su kitais dalykais, tad dėl muzikos nenukenčia nei jo pažymiai, nei kitas laisvalaikis.
Ateityje Simonas Navickas svajoja suburti savo grupę ir keliauti su ja po pasaulį, koncertuoti bei tapti įžymiu, rengti pasaulinius turus ir gal net atidaryti nuosavą įrašÅ³ studiją. Žinoma, iki to – dar tolimas kelias: teks įdėti daugybę pastangų, išlieti marias prakaito, įgyti įgÅ«džių ir patirties. Tačiau tikėkimės, kad vaikinuko svajonė – tokia didelė, šviesi, viliojanti – ateityje tikrai išsipildys, ir jis garsins Zarasus savo muzikavimu.
Kalbino Laurynas MATIUKAS
 
Bene labiausiai Simonui patinka groti būgnais.
Nuotrauka iš asmeninio Simono albumo.
NuotraukosArianda Griščenko 2013-04-15 17:49:44