2020 m. balandžio 1 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Turnyre Latvijoje

2014 m. rugsėjo 19-21 d. jau trečią kartą vyko trijų kaimyninių šalių – Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regionų vaikų, merginų ir vaikinų, futbolo turnyras „Health is vealth“. Ir vėl sėkmingai jame pasirodė Dusetų „Ainių“ merginų futbolo komanda.
 
Nors visas turnyras tęsėsi tris dienas, mes išsiprašėme tris rungtynes sužaisti per dvi dienas.  Rugsėjo 19 d, po kelionės, susitikome su baltarusių komanda „Dvina“ iš Vitebsko. Ją laikėme stipriausia  konkurente. Tačiau šį kartą tai buvo pačios lengviausios rungtynės. Gal po minutės pirmavome 2:0. Pirmąjį įvartį Liucija Vaitukaitytė, prasiveržusi dešiniuoju kraštu, įmušė pati, o po antros identiškos atakos bandė perduoti kamuolį komandos draugei, bet varžovės pačios nukreipė jį į savuosius vartus. Toliau viskas ėjosi kuo puikiausiai. Pirmąjį savo įvartį už Dusetų „Ainių“ komandą pelnė zarasiškė Neila Sventickytė, įvarčius mušė Miglė Sribikaitė ir Erika Busevičiūtė. O mūsų vartininkei Emilijai Kaselytei darbo nebuvo - laimėjome didžiausiu rezultatu šiame turnyre 10:0.
 
Jau kitos dienos rytą susigrūmėme su šeimininkėmis - Daugpilio merginomis. Jos vyresnės ir žaidžia itin griežtai, net grubiai. Ir šiose rungtynėse viskas klostėsi palankiai mūsų komandos naudai, todėl greitai išsiveržėme į priekį ir savo pozicijų priešininkėms nebeužleidom. Šį kartą puikiai sužaidė Miglė. Nors jaunesnė už varžoves 4-5 metais, ji sugebėjo įmušti net keturis įvarčius. Pasiekėme pergalę rezultatu 7:1.
 
Tarp varžybų turėjom valandėlę laisvo laiko, tad buvome palydėti į mini zoologijos sodą, kuriame galėjome paglostyti vėžlius, varles ir rupūžes, pamatėm įvairių rūšių gyvačių, žuvų ir mažų žinduolių. Įspūdžių užteko. Bet laiko buvo nedaug, tad vėl grįžome į stadioną.
 
Po pietų susitikome su silpniausia turnyro dalyve - Latvijos Rezeknės komanda „Optimist R“. Nors ji per visus tris turnyrus neiškovojo nei vienos pergalės, žaisti prieš šią komandą tikrai nebuvo lengviau, nei prieš kitas. Šios komandos žaidėjos kovojo dėl kiekvieno kamuolio, nuolat grasino mūsų vartams ir dukart į juos įmušė. Bet mūsų merginos surado jėgų ir ryžto (nes rezultatas jau buvo visai nesvarbus – juk bet kokiu atveju pirmoji vieta) kovoti tik dėl pergalės. Trukdė nuovargis ir nedidelės traumos. Šį kartą, pelnydama tris įvarčius, pasižymėjo Erika Busevičiūtė, vieną pridėjo Goda Urbonavičiūtė, kelis Liucija, o paskutinį įvartį šiame turnyre galingu smūgiu įmušė komandos narė iš Utenos Vanesa Venslovaitė. Nors mūsų komandos gynėjoms Dovilei Morkūnaitei ir Kornelijai Arlauskaitei nepavyksta įmušti, tačiau jos užtikrintai ginasi ir varžovės retai kada pasižymi įvarčiais į mūsų vartus, kuriuos puikiai gina Emilija. Rezeknės komandos „optimistes“, su kuriomis gyvenome viename viešbutyje ir spėjome šiek tiek susidraugauti, nugalėjome rezultatu 7:2.
 
Taigi, laimėjome visus tris turnyrus, įvykusius Zarasuose, Vitebske ir Daugpilyje, aplankėme dvi kaimynines šalis, susipažinome su vaikais ir treneriais, šiek tiek sužinojome apie moterų futbolą Latvijoje ir Baltarusijoje. Smalsaudamas pasiteiravau, kaip sekasi mūsų varžovėms savo šalių  čempionatuose: „Dvina“ Baltarusijoje tarp 1997-1998 m. gimimo merginų pernai buvo antra, o „Optimist R“ Latvijoje tarp 2000-2001 m. gimimo merginų šiemet liko trečia. Mūsų komandos pagrindą sudaro 2000-2002 m. gimusios merginos.
 
Nuotraukoje:
stovi iš kairės – turnyro organizatorius Janis Veips, Dovilė Morkūnaitė, Erika Busevičūtė, Liucija Vaitukaitytė, Neila Sventickytė, Emilija Kaselytė ir treneris Rimas Vaitukaitis, priklaupusios iš kairės – Miglė Sribikaitė, Kornelija Arlauskaitė, Goda Urbonavičiūtė ir Vanesa Venslovaitė.
 
 
Informaciją parengė komandos treneris Rimas Vaitukaitis 
NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2014-09-30 13:57:50
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?