2024 m. birželio 22 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Turnyre Latvijoje

2014 m. rugsėjo 19-21 d. jau trečią kartą vyko trijų kaimyninių šalių – Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regionų vaikų, merginų ir vaikinų, futbolo turnyras „Health is vealth“. Ir vėl sėkmingai jame pasirodė Dusetų „Ainių“ merginų futbolo komanda.
 
Nors visas turnyras tęsėsi tris dienas, mes išsiprašÄ—me tris rungtynes sužaisti per dvi dienas.  Rugsėjo 19 d, po kelionės, susitikome su baltarusių komanda „Dvina“ iš Vitebsko. Ją laikėme stipriausia  konkurente. Tačiau šÄ¯ kartą tai buvo pačios lengviausios rungtynės. Gal po minutės pirmavome 2:0. Pirmąjį įvartį Liucija Vaitukaitytė, prasiveržusi dešiniuoju kraštu, įmušÄ— pati, o po antros identiškos atakos bandė perduoti kamuolį komandos draugei, bet varžovės pačios nukreipė jį į savuosius vartus. Toliau viskas ėjosi kuo puikiausiai. Pirmąjį savo įvartį už Dusetų „Ainių“ komandą pelnė zarasiškė Neila Sventickytė, įvarčius mušÄ— Miglė Sribikaitė ir Erika BusevičiÅ«tė. O mÅ«sų vartininkei Emilijai Kaselytei darbo nebuvo - laimėjome didžiausiu rezultatu šiame turnyre 10:0.
 
Jau kitos dienos rytą susigrÅ«mėme su šeimininkėmis - Daugpilio merginomis. Jos vyresnės ir žaidžia itin griežtai, net grubiai. Ir šiose rungtynėse viskas klostėsi palankiai mÅ«sų komandos naudai, todėl greitai išsiveržėme į priekį ir savo pozicijų priešininkėms nebeužleidom. ŠÄ¯ kartą puikiai sužaidė Miglė. Nors jaunesnė už varžoves 4-5 metais, ji sugebėjo įmušti net keturis įvarčius. Pasiekėme pergalę rezultatu 7:1.
 
Tarp varžybų turėjom valandėlę laisvo laiko, tad buvome palydėti į mini zoologijos sodą, kuriame galėjome paglostyti vėžlius, varles ir rupūžes, pamatėm įvairių rÅ«šių gyvačių, žuvų ir mažų žinduolių. Ä®spÅ«džių užteko. Bet laiko buvo nedaug, tad vėl grįžome į stadioną.
 
Po pietų susitikome su silpniausia turnyro dalyve - Latvijos Rezeknės komanda „Optimist R“. Nors ji per visus tris turnyrus neiškovojo nei vienos pergalės, žaisti prieš šią komandą tikrai nebuvo lengviau, nei prieš kitas. Šios komandos žaidėjos kovojo dėl kiekvieno kamuolio, nuolat grasino mÅ«sų vartams ir dukart į juos įmušÄ—. Bet mÅ«sų merginos surado jėgų ir ryžto (nes rezultatas jau buvo visai nesvarbus – juk bet kokiu atveju pirmoji vieta) kovoti tik dėl pergalės. Trukdė nuovargis ir nedidelės traumos. ŠÄ¯ kartą, pelnydama tris įvarčius, pasižymėjo Erika BusevičiÅ«tė, vieną pridėjo Goda UrbonavičiÅ«tė, kelis Liucija, o paskutinį įvartį šiame turnyre galingu smÅ«giu įmušÄ— komandos narė iš Utenos Vanesa Venslovaitė. Nors mÅ«sų komandos gynėjoms Dovilei MorkÅ«naitei ir Kornelijai Arlauskaitei nepavyksta įmušti, tačiau jos užtikrintai ginasi ir varžovės retai kada pasižymi įvarčiais į mÅ«sų vartus, kuriuos puikiai gina Emilija. Rezeknės komandos „optimistes“, su kuriomis gyvenome viename viešbutyje ir spėjome šiek tiek susidraugauti, nugalėjome rezultatu 7:2.
 
Taigi, laimėjome visus tris turnyrus, įvykusius Zarasuose, Vitebske ir Daugpilyje, aplankėme dvi kaimynines šalis, susipažinome su vaikais ir treneriais, šiek tiek sužinojome apie moterų futbolą Latvijoje ir Baltarusijoje. Smalsaudamas pasiteiravau, kaip sekasi mÅ«sų varžovėms savo šalių  Äempionatuose: „Dvina“ Baltarusijoje tarp 1997-1998 m. gimimo merginų pernai buvo antra, o „Optimist R“ Latvijoje tarp 2000-2001 m. gimimo merginų šiemet liko trečia. MÅ«sų komandos pagrindą sudaro 2000-2002 m. gimusios merginos.
 
Nuotraukoje:
stovi iš kairės – turnyro organizatorius Janis Veips, Dovilė MorkÅ«naitė, Erika Busevičūtė, Liucija Vaitukaitytė, Neila Sventickytė, Emilija Kaselytė ir treneris Rimas Vaitukaitis, priklaupusios iš kairės – Miglė Sribikaitė, Kornelija Arlauskaitė, Goda UrbonavičiÅ«tė ir Vanesa Venslovaitė.
 
 
Informaciją parengė komandos treneris Rimas Vaitukaitis 
NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2014-09-30 13:57:50
MERĖ
Seniūnaičių rinkimai 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?