2021 m. sausio 20 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Užimtumo tarnyba pradeda bendradarbiauti su pasauline korporacija Microsoft ir jungiasi prie jos inicijuotos skaitmeninių įgūdžių lavinimo iniciatyvos

Inovacijos ir technologijų plėtra tapo norma tiek mokymosi, tiek darbo aplinkoje. Skaitmeninių įgūdžių tobulinimas yra vienas pagrindinių dalykų, leidžiančių žmonėms ir įmonėms sėkmingai konkuruoti ir klestėti.

 

Ä®gyvendindama pasaulinę iniciatyvą suteikti daugiau skaitmeninių įgÅ«džių žmonėms visame pasaulyje, „MICROSOFT“, bendradarbiaudama su VILNIAUS ISM VADYBOS IR EKONOMIKOS UNIVERSITETU, LATVIJOS UNIVERSITETO LUMIC INOVACIJŲ CENTRU IR ESTIJOS VERSLO MOKYKLA TALINE, sukÅ«rė asmeninio tobulėjimo programą – „Baltijos šalių skaitmeninių įgÅ«džių ugdymo programa“.

 

Programos metu galima pasirinkti ir NEMOKAMAI studijuoti VIENĄ IŠ DVIEJŲ ARBA ABU MODULIUS, siÅ«lomus programoje:

 

I MODULIS: VERSLAS IR DUOMENŲ ANALIZĖ

 

Šiame modulyje galite išmokti įgÅ«džių, reikalingų dirbti su duomenimis, pavyzdžiui, duomenų vizualizavimo ir analizės, debesų kompiuterijos pagrindų ir jų taikymo verslo plėtrai, taip pat įgÅ«džių dirbant su „Microsoft“ platforma „Power BI“ ir kitų pagrindinių žinių, kurios padės efektyviai naudoti duomenis visose srityse.

 

II MODULIS: „LOW-CODE“ / „NO-CODE“ PROGRAMOS IR TAIKOMŲJŲ PROGRAMŲ KŪRIMAS

 

Šiame modulyje galite išmokti pagrindinių programinės įrangos ir sistemos projektavimo principų, taip pat programų kÅ«rimo ir testavimo metodų. Ä®gytos žinios apie programų kÅ«rimą leis kurti programas, kurios padės supaprastinti, modifikuoti ir automatizuoti verslo procedÅ«ras efektyvesniam įmonės ar įstaigos veikimui.

 

Daugiau apie programas: Baltijos šalių skaitmeninių įgÅ«džių ugdymo programa - ISM [4]

 

Studijų programos grindžiamos savarankišku mokymusi - kiekvienas programos dalyvis per 8 savaites įgyja žinių jam tinkamu laiku ir tempu, naudodamasis „Microsoft Learn“ platformoje esančiais studijų ištekliais.

 

Savarankiškos studijos bus papildytos praktiniais užsiėmimais, kurių metu studijų programų vadovas kartu su ekspertais dalinsis patirtimi, kaip įgytas žinias pritaikyti praktiškai.

 

LABIAUSIAI MOTYVUOTI programos DALYVIAI turės galimybę užsiregistruoti į VIRTUALIĄ PRAKTIKĄ, kurios metu galės pasitikrinti savo žinias ir pabandyti jas realiai pritaikyti.

 

STUDIJŲ PRADŽIA – 2021 M. SAUSIO 13 D. STUDIJOS YRA NEMOKAMOS IR BUS VYKDOMOS ANGLŲ KALBA. UŽSIREGISTRUOTI PROGRAMAI GALIMA IKI 2021 M.
SAUSIO 11 D.

 

REGISTRACIJA: Registration for Baltic Digital Skills Development Program - ISM [5]

 

Jei turite klausimų ar norite daugiau sužinoti apie programas, susisiekite su Živile Gribulyte ISM Karjeros Centro vadove zivgri@ism.lt

 

Laukiame JÅ«sų „Baltijos šalių skaitmeninių įgÅ«džių ugdymo programoje“!

 

[1] https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/k7u2u4
[2] http://www.facebook.com/uzimtumotarnyba
[3] http://www.uzt.lt/
[4]
https://www.ism.lt/baltijos-saliu-skaitmeniniu-igudziu-ugdymo-programa/
[5]
https://www.ism.lt/registration-for-baltic-digital-skills-development-program/
 

 

Laura Andrejevienė,
Zarasų skyriaus vyriausioji specialistė

Užimtumo tarnyba prie LR SADM
Sėlių a. 14, Zarasai


Svetlana Veikšrienė 2021-01-08 10:45:19
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Tvarkau Zarasus
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

 

Apklausa
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?